Close

PAFF-LFML futsal lygoje sužaisti jau trys turai.

Panevėžyje startavęs bendras Panevėžio apskrities futbolo federacijos ir Lietuvos futbolo mėgėjų lygos bendras projektas-pirmenybės jau spėjo apšilti kojas. Pirmenybėse buvo sužaisti jau trys turai po, kurių galima daryti išvadą, kad laukia labai įdomus sezonas.

B divizione dvivaldystė

Po pirmų trijų turų B divizione pirmąją vietą su trimis pergalėmis dalinasi dvi ekipos: „Hetrikas“ ir „Uliūnai“. „Hetrikas“ užtikrintai įveikė visus savo varžovus, o trečio turo rungtynėse net 15:0 nepagailėjo „Sporto fanų“ ekipos, vis daugiau įvarčių mušantis „Hetrikas“ tampa vis pavojingesnis ir galbūt tai yra rimta paraiška į pirmenybių medalius. „Uliūnai“ taip pat savo sąskaitoje turi devynis taškus, tačiau trys iš jų iškovoti techninio laimėjimo dėka rungtynėse prieš „Panevėžio futbolo akademija“, „PFA“ komandoje buvo neišspręsti žaidėjų registracijos klausimai, todėl ši priežastis lėmė techninį pralaimėjimą. Paskutinėse rungtynėse „Uliūnai“ labai ramiu žaidimu įveikė „Pirmąją Armadą“ rezultatu – 9:3. Trečioje turnyrinės lentelės vietoje kol kas įsitaisę „Sporto fanai“, sezoną pradėjo pergalę prieš „Autosmilgą“, antrajame ture buvo sužaista lygiosiomis su „Pirmąją Armada“, o paskutiniame ture skaudus antausis nuo jau minėto „Hetriko“ vis dar leidžia šiai ekipai išlikti trečioje pozicijoje.

Ketvirtą-septintą vietas dalinasi net keturios komandos turinčios po tris taškus: „Panevėžio futbolo akademija“, „Autosmilga“, „Šaltinis“ ir FK „Fokusas“.  Tiek „Autosmilga“ ir „Šaltinis“ pirmuosius sezono taškus įsirašė trečiajame ture. „Autosmilga“ 8:4 sugebėjo palaužti „PFA“ komandą. Nors „PFA“ futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:2, tačiau antrajame kėlinyje nebe sugebėjo atsilaikyti prieš savo varžovus. Tuo tarpu „Šaltinis“ trečiajame ture egzaminavo „Fokusą“. Pirmajame kėlinyje greitos „Šaltinio“ atakos visiškai išmušė „Fokusą“ iš vėžių, o švieslentė rodė rezultatą – 6:0. Dar du įvarčiai antrajame kėlinyje atpalaidavo „Šaltinio“ žaidėjus. „Fokusas“ bandė atsitiesti ir jiems beveik tai pavyko padaryti. Praleidę pirmąjį įvartį „Šaltinis“ įkrito į duobę, tačiau šį kartą iš jos išlipo sausi ir šventė pergalę bendru rezultatu – 9:6. Kol kas paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje „Pirmoji  Armada“, komanda kuri išsiskiria savo kovingumu ir noru nepasiduoti, tačiau šiuo metu turinti problemų su realizacija, jeigu sezono eigoje jiems pavyks išspręsti realizacijos problemas galbūt komanda gali jungtis į kovą dėl medalių, nes atotrūkis tarp visų komandų labai mažas.

A divizione vienas lyderis

Po trijų turų A divizione karaliauja „Sportidus“ kurie iškovojo visas tris pergales. Trečiojo turo rungtynėse jie susitiko su „Baltic –  Flora Express“, kuriuos sugebėjo palaužti rezultatu – 6:2. Antroje turnyrinės lentelės vietoje rikiuojasi PSSK „Atomas“ su septyniais taškais. Po jų trečią- ketvirtą vietas dalinasi „Baltic – Flora Express“ ir Joniškio „SC SANED“. Ketvirtajame ture „Atomas“ susitiks su „Baltic – Flora Express“, abejoms ekipoms šios rungtynės bus gyvybiškai svarbios, norint nepaleisti „Sportidus“ į priekį. Galbūt daugelio nuostabai ketvirtoje vietoje Joniškio „SC SANED“, tačiau kelių labai patyrusių žaidėjų vedami joniškiečiai šį sezoną gali ne tik patampyti nervus varžovams, bet ir pretenduoti į medalius. Penktoje vietoje su keturiais taškais „FK Orfa“, kurie pirmajame ture užtikrintai įveikė „Ekrano veteranus“, antrose rungtynėse sužaidė lygiosiomis su „Atomu“ ir trečiajame ture paskutinėmis minutėmis prarado taškus prieš „FK 2000“, pastariesiems tai buvo pirmoji šio sezono pergalė. Kol kas A divizione vis dar be taškų yra dvi ekipos: „Ekrano veteranai“ ir SK „STOP“.

Ketvirtasis turas startuoja sausio 9 dieną B diviziono rungtynėmis, o A divizionas sausio 10 dieną. Varžybų tvarkaraščius ir rungtynių statistiką galite rasti paff.lt ir lfml.lt internetiniuose puslapiuose.

Parengė M.JANKEVIČIUS.