Close

PAFF-LFML futsal pirmenybėse įpusėjo pirmasis ratas

PAFF-LFML organizuojamose pirmenybėse įpusėjo pirmasis pirmenybių ratas, po kurių aiškėja lyderių gretos.

B divizione – lyderių mūšis.

Pirmieji ketvirtąjį turą pradėjo „Sporto fanai“ ir „Šaltinis“. Po puikios pergalės praėjusiame ture „Šaltinis“ apsukų nemažino ir gausiomis pajėgomis susirinko į šias rungtynes, kuo negalėjo pasigirti „Sporto fanai“, kurių buvo vos penki. Nors ir didesnės žaidėjų pajėgas turėję „Šaltinis“ negalėjo visiškai būti atsipalaidavę pirmajame kėlinyje, nors ir pirmieji išsiveržė į priekį ir viso kėlinio eigoje pirmavo, tačiau penkiese žaidę „Sporto fanai“ sugebėjo pelnyti du įvarčius – 2:4. Antrajame kėlinyje „Sporto fanai“ trumpam blykstelėjo ir pasižymėjo, tačiau tikriausiai tuomet ir baigėsi jų jėgos. „Šaltinis“ perėmė iniciatyvą pasižymėjo dar keturis kartus ir šventė pergalę bendru rezultatu – 5:8.

Lyderių mūšyje tarp „Uliūnų“ ir „Hetriko“ sprendėsi, kuri komanda taps vienvalde B diviziono lydere. Buvo tikimasi gražios ir įtemptos kovos, tačiau „Uliūnai“ be didesnio vargo nepagailėjo „Hetriko“ ir jau praktiškai pirmajame kėlinyje išsprendė visus šių rungtynių klausimus, rezultatas po pirmojo kėlinio 4:1. Antrajame kėlinyje abiejų komandų žaidimas truputį aprimo, tačiau „Uliūnai“ vis dar buvo galva aukščiau, ko pasekoje pasižymėjo dar du kartus ir bendru rezultatu 6:1 šventė pergalę ir tapo vienvaldžiais B diviziono lyderiais.

Treti į kovą stojo „Autosmilga“ ir „Pirmoji Armada“. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, o „Autosmilga“ po pirmojo kėlinio pirmavo minimaliu rezultatu – 2:1. Į antrąjį kėlinį kaip teigė „Pirmosios Armados“ vadovas M.Kruopas komanda ėjo nusiteikusi šturmui, tačiau keli nevykę epizodai visiškai paskandino komandą. Nors „Pirmoji Armada“ dėjo pastangų, tačiau keli įvarčiai krito po labai grubių vartininko klaidų, o „Autosmilga“ tokiomis progomis puikiai pasinaudojo ir šventė pergalę rezultatu – 6:1.

B diviziono ketvirtąjį turą užbaigė „PFA“ ir „Fokuso“ rungtynės. Pirmajame kėlinyje „Fokusas“ neturėjo vargo ir susikrovė trijų įvarčių pranašumą. Antrojo kėlinio pradžioje „Fokusas“ dar kartą pasižymėjo, bet šis įvartis trumpam pažadino akademijos auklėtinius, kurie per tris minutes sumažino atsilikimą iki vieno įvarčio – 3:4. Tačiau „PFA“ komandai pritrūko jėgų, perversti rungtynes, „Fokusas“ prabėgus mažiau nei penkioms minutėms pasižymėjo dar du kartus ir šventė pergalę bendru rezultatu – 3:6.

Kol kas B divizione pirmoje vietoje yra „Uliūnai“ su 12  taškų, antroje vietoje „Hetrikas“ su 9 taškais, o jiems į nugaras su 6 taškais alsuoja net trys komandos „Šaltinis“, „Autosmilga“ ir „Fokusas“, vilčių taip pat neprarandi „Sporto fanai“ , „Fokusas“ ir „Pirmoji Armada“. Pagal dabartinę turnyrinę lentelę galime spręsti, kad laukiau labai įtempta dėl visų vietų, saugi negali jaustis nei viena komanda.

A divizione pirmosios vietos neapleidžia „Sportidus“.

A divizione kol kas be pralaimėjimų žengia „Sportidus“, kurie ir ketvirtajame ture šventė solidžią pergalę. „Sportidus“ žaidėjai 8:4 sugebėjo palaužti „FK Orfos“ komandą, kuri dabar nukrito į šeštąją turnyrinės lentelės vieta.

Po keturių turų trečioje vietoje įsitaisė Joniškio „SC SANED“, kurie ketvirtojo turo rungtynėse susitiko su „Ekrano veteranais“. Svečiai iš Joniškio palaužė „Ekrano veteranus“ bendru rezultatu 5:11. „Ekrano veteranai“ po keturių turų vis dar lieka be taškų ir dalinasi 7-8 vietas kartu su SK „STOP“.

Pergalės šiame ture taip pat nesugebėjo pasiekti ir SK „STOP“. Nors rungtynių metu „STOP“ dėjo labai daug pastangų, jog pralaužtu „FK 2000“ gynybą, tačiau to padaryti niekaip nepavykdavo. Nors pirmajame kėlinyje vyravo lygus žaidimas, o „FK 2000“ kėlinį užbaigė pirmaudami tik minimaliu rezultatu – 1:0, tačiau tai nei kiek negelbėjo „STOP“ ekipos, kurie dažnai smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys skriedavo virš vartų arba atsidurdavo „FK 2000“ vartininko rankose, vėlesnė rungtynių eiga ir greitos „FK 2000“ kontratakos visiškai numušė varžovams norą kovoti, ko pasekoje „FK 2000“ šventė pergalę rezultatu – 4:0.

Turą užbaigė rungtynėse tarp „Baltic – Flora Express“ ir PSSK „Atomo“. Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo „Baltic – Flora Express“, kurie greit susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Ilgai nereikėjo laukti „Atomo“ sugrįžimo į rungtynes, rezultatą po baudos smūgio sušvelnino Marius Zabarauskas, o dar po minutės jis atliko rezultatyvų perdavimo savo komandos draugui ir rezultatas jau buvo lygus. Kėlinio eigoje komandos dar apsikeitė įvarčiais ir į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui – 3:3. Antrajame kėlinyje jau daug tiksliau ir sėkmingiau žaidė „Atomas“, kurie greitai susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Kėlinio pabaigoje „Baltic – Flora Express“ pakeitę vartininką aikštės žaidėju bandė lyginti rezultatą, tačiau jau bėgant paskutinėms kėlinio sekundėms praleido įvartį į visiškai tuščius vartus taip paskandindami viltis išplėšti bent tašką šiose rungtynėse – 5:7. Po rungtynių „Atomo“ kapitonas M.Ličkus džiaugėsi pergalę, kuri buvo pirmoji prieš „Baltic – Flora Express“ , PSSK „Atomo“ klubo istorijoje.