Close

PAFF-LFML pirmenybėse finišo tiesioji

PAFF-LFML pirmenybėse jau finišo tiesioji. Komandoms liko sužaisti dar po keturis susitikimus, po kurių paaiškės, kas atstovaus Panevėžio miestui LFML finaliniame turnyre, kuris planuojamas „Cido“ arenoje.  PAFF A divizione visą sezoną pirmoje pozicijoje įsitaisė ir jos neapleidžia „Sportidus“, o LFML B divizione, kol kas pirmosios vietos neapleidžia „Uliūnai“.

 

Vos devintajame ture pirmuosius taškus šiose pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė „STOP“, kurie sužaidė lygiu rezultatu 6:6 prieš „Baltic-Flora Express“, kuriems šis sezonas ko gero nesiklosto taip kaip buvo tikėtasi. Rungtynės buvo permainingos, tačiau „STOP“ žaidėjai pajautę, kad tai gali būti jų rungtynės, sugebėjo įkasti savo varžovams ir atimti iš jų taškus. Savaitgalį „Baltic-Flora Express“ egzaminavo pirmenybių lyderius „Sportidus“, kovingose rungtynėse „Sportidus“ neklupo ir šventė pergalę rezultatu – 13:8, likus keturiems turams iki pirmenybių pabaigos „Sportidus“ turi net aštuonių taškų pranašumą nuo artimiausių persekiotojų „FK Orfos“, su kuriais jie susitiks vasario 28 dienos rungtynėse, pergalės atveju „Sportidus“  būtų nebepavejami ir užsitikrintu čempionų titulą PAFF A divizione. Kova dėl kitų likusių prizinių vietų taip pat įtempta. Ganėtinai ilgai tarp lyderių trejeto buvę PSSK „Atomo“ futbolininkai įkrito į visišką duobę ir per paskutinius tris turus neiškovojo nei taško, tai smarkiai komplikuoja jų galimybes iškovoti prizinę vietą, o po 11-o turo jie gali nukristi iki penktos vietos. Tuo tarpu Joniškio „SC-SANED“ iškovojo tris pergales iš eilės ir vėl pakilo iki prizininkų trejeto.   Į prizines vietas taip pat pretenduoja ir „FK 2000“, nors trys pralaimėjimai iš eilės apsunkino jų padėtį pirmenybėse, tačiau viskas priklausys nuo likusių rungtynių. Rezultatyviausių žaidėjų sąraše kol kas pirmąją poziciją užima Aivaras Bagočius su 25 tiksliais smūgiais, jam ant kulnų lipa Marius Zabarauskas su 19 įvarčių, trečioje pozicijoje Edgaras Balandis su 17 įvarčių.

B divizione vis dar karaliauja „Uliūnai“, kuriems ant kulnų lipa „Hetrikas“. Susitikimas tarp šių komandų įvyks jau šiandien, vasario 27 dieną 21:00, šios rungtynės gali įnešti daugiau intrigos pačiame sezono finiše, o galbūt tai leis „Uliūnams“ galutinai atitrūkti ir nebeužleisti pirmos pozicijos. Antroje sezono pusėje įsibėgėjo „Fokusas“, kurie klupdo savo tiesioginius konkurentus dėl prizinės vietos, o paskutiniame ture revanšas prieš „Šaltinio“ komandą „Fokusui leido pakilti į trečia poziciją. Ketvirtoje vietoje esančiai „Šaltinio“ komandai į nugaras alsuoja „Panevėžio futbolo akademijos“ komanda, abi šios komandos jau sužaidę abu tarpusavio susitikimus ir įsirašė po vieną pergalę. „Panevėžio futbolo akademijos“ komanda praeitame ture į „Autosmilgos“ vartus atseikėjo net 18 įvarčių, todėl pirmenybių finiše jie dar gali pateikti ne vieną siurprizą. Nors didžiąją sezono dalį „Autosmilga“ laikėsi ganėtinai arti prizinių vietų ,tačiau keturi paskutiniai turai buvo jiems negailestingi, ko pasekoje buvo patirti keturi pralaimėjimai. Priešpaskutinėje vietoje šiuo metu „Sporto fanai“, kurie yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau, nuo jų šešiais taškais atsilieka „Pirmoji Armada“, kurie vis dar turi vieną tašką kurį iškovojo antrajame ture prieš „Sporto fanus“. B divizione rezultatyviausių žaidėjų sąraše 20 įvarčių pelnė Titas Kviliūnas, antroje pozicijoje Donatas Tarulis su 16 tikslių smūgių, trečioje vietoje Modestas Dambrauskas su 15 įvarčių.