Close

PAFF pirmenybėse neliko klaustukų

Finišas. Šeštadienį vieneriomis rungtynėmis baigėsi Panevėžio apskrities futbolo federacijos (PAFF) organizuotos „Aukštaitijos“ salės futbolo pirmenybės.

Prastas startas nesukliudė triumfuoti

Šis čempionatas šiemet buvo įdomus tuo, kad komandos žaidė kiek kitokiu pirmenybių formatu. Iš pradžių visos čempionato šešios ekipos sužaidė vieno rato sistema, o tada 1 vietą užėmusi komanda žaidė su 6-ta vieta, 2-ta su 5-ta ir 3-ia su 4-tą vietą užėmusia komanda. Tuomet šių porų nugalėtojai sudarė naują pogrupį ir tęsė kovas dėl 1-3 vietų, o pralaimėtojai užbaigė pirmenybes kovomis dėl 4-6 vietų. Teoriškai komanda galėjo pralaimėti visas rato rungtynes, o atkrentamosiose įveikti varžovą ir toliau rungtyniauti dėl prizinių vietų.

Panašus scenarijus ir susikostė: sėkmingai rungtyniavusi „Panevėžio seniūnijos veteranų“ komanda buvo iškovojusi 4 pergales ir patyrusi tik 1 pralaimėjimą, tačiau atkrintamosiose 2:5 nusileido FK „GTV Group“ ekipai ir turėjo tenkintis tik rungtynėmis dėl 4-6 vietų.

Stipriai buksavo „Panevėžio balso“ ekipa, kuri čempionato starte patyrė tris nesėkmes iš eilės, vėliau suažidė lygiosiomis ir iškovojo vos 1 pergalę, tačiau atkrintamosiose rungtynėse 5:4 įveikė FC „Narjanta“ komandą bei toliau sėkmingai kovojo dėl prizinių vietų. Lemiamose kovose 4:2 įveikė FK „Rėklius“, o dar savaitę prieš šį savaitgalį „Panevėžio balsas“ 5:4 pranoko FK „GTV Group“ komandą bei užsitikrino nugalėtojų vardus.

Tad praėjusį savaitgalį liko tik vienas klaustukas – kas iškovos 2-ą vietą? Šioje kovoje „Rėkliai“ 8:5 įveikė FK „GTV Group“ komandą ir iškovojo PAFF salės futbolo vicečempionų vardus.

4-ąją vietą užėmė FK „Sportidus“ komanda, kuri 10:5 pranoko „Panevėžio seniūnijos veteranus“ bei 7:3 įveikė FC „Narjanta“ futbolininkus. 5-tą vietą užėmė veteranai, kurie 9:2 nugalėjo „Narjanta“ ekipą.

Pernai apskrities salės futbolo čempionatą taip pat laimėjo „Panevėžio balso“ komanda. Po paskutinio čempionato mačo buvo apdovanoti geriausi pirmenybių atskirų pozicijų ir kiekvienos komandos geriausi žaidėjai.

Geriausiu pirmenybių vartininku pripažintas FK „Sportidus“ vartų sargas Donatas Baronas, geriausias pirmenybių gynėjas – Laurynas Bratkauskas (SK „Rėkliai“), geriausias pirmenybių puolėjas – FK „GTV Group“ snaiperis Arnas Gurklys, geriausias visų pirmenybių futbolininkas – Mindaugas Jakštas (FK „Panevėžio balsas“).

Geriausi komandų žaidėjai: Artūras Tiuleginas („Panevėžio balsas“), Vaidas Norkus (SK „Rėkliai“), Paulius Latovas (FK „GTV Group“), Danas Kulišauskas (FK „Sportidus“), Audrius Monstavičius (FK „Panevėžio seniūnijos veteranai“), Nerijus Starkus (Kupiškio SC „Narjanta“).