Close

PAFF pirmenybių 6 turo apžvalga

Savaitgalį PAFF salės futbolo pirmenybėse buvo sužaistas jau VI turas.

Savaitgalio turas prasidėjo rungtynėmis tarp gerai vienas kitą pažystančių senų varžovų “Stop” ir “Atomo”. Tarp šių komandų visada būna atkakli ir inirtinga kova. Šį kartą geriau sekėsi “Atomo” komandai, kurie pirmavo visas rungtynes ir atrodė geriau pasiruošę varžyboms. Tad ir šventė pergalę rezultatu 6:3.

Antrose turo rungtynėse susitiko svečiai iš Rokiškio ir pirmenybių lyderiai”Panevėžio balsas”. Šiose rungtynėse nuo pat pradžių dominavo panevėžiečiai ir šventė pergalę rezultatu 7:1.

Trečios turo rungtynės buvo tarp vis geresnę formą įgaunančių “Sportidus” ir savo žaidimo nedemonstruojančių “SC Baltic” komandų. Šios rungtynės buvo pačios atkakliausios ir įdomiausios turo rungtynės. Po pirmo kėlinio pirmavo “SC Baltic” 2:1. Antrame kėlinyje vyko inirtinga kova, buvo daug pražangų ir ginčų su teisėju, bet nervingas ir svarbias rungtynes vis tik pavyko laimėti “SC Baltic” komandai rezultatu 3:1.

Sekančiose turo rungtynėse susikovė “Orfa” ir “Rėkliai”. Rungtynių pradžia buvo labia lygi ir vyko kova kiekvienoje aikštės vietoje. Vėliau vis tik išryškėjo “Rėklių” pranašumas ir nors rezultatas to neatspindi jie šventė sunkią pergalę rezultatu 7:2.

Pakutinės turo rungtynės vyko Kupiškyje tarp vietos”Narjantos” ir svečių iš Panevėžio “Aukštaitijos Akmenų”. Rungtynes užtikrinčiau pradėjo “Aukštaitijos Akmenys” kurie pirmavo 2:0. Tačiau jau antro kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus 2:2. Nors šių rungtynių favoritai buvo panevėžiečiai, bet jiems tai sunkiai sekėsi įrodynėti. Deje šį kartą kupiškėnams namų sienos nepadėjo ir artėjant rungtynėms į pabaigą vis tik “Aukštaitijos Akmenys” sugebėjo įrodyti savo pranašumą ir laimėti rungtynes 5:2.

VII PAFF salės futbolo pirmenybių turas bus žaidžiamas ateinatį šeštadienį.