Close

PAFF sales futbolo pirmenybėse prasideda VI-asis turas

PAFF sales futbolo pirmenybėse prasideda VI-asis turas

PAFF salės futbolo pirmenybėse įpusėjo pirmasis ratas, beveik visos A ir B pogrupiuose esančios komandos jau yra sužaidusios po penkis susitikimus.

A pogrupyje šiuo metu be pralaimėjimų žygiuoja ir pirmoje vietoje įsitvirtinę „Aukštaitijos“ futbolininkai, kurie visose penkiose žaistose rungtynėse pasiekė pergales. Antrąją ir trečiąją vietą šiuo metu dalinasi „Baltic – Flora Express“ ir „FK 2000 Ąžuolas“ su dešimt taškų, tačiau „Baltic – Flora Express“ yra sužaidusi rungtynėmis mažiau. Kol kas A pogrupyje taškų dar neiškovojo FK „Žaibiškas smūgis – FA 2002“, kurie visose penkiose rungtynėse patyrė pralaimėjimus. A diviziono rezultatyviausių žaidėjų viršūnėje su 12-a taiklių smūgių FA „Panevėžys – 2001“ žaidėjas Mindaugas Butkus, antroje vietoje su 10 taiklių smūgiu Matas Lesnikauskas, o trečiąją vietą dalinasi du žaidėjai „FK 2000 Ąžuolas“ atstovaujantis Edgaras Baranauskas ir „Baltic – Flora Express“ atstovaujantis Giedrius Kvedaras su 9 įvarčiais.

B pogrupio lyderiai SK „STOP“ futbolininkai po penkių rungtynių iškovojo visas penkias pergales ir šiuo metu yra turnyrinės lentelės viršuje. Antroje vietoje esanti FK „Fokuso“ komanda per penkias rungtynės iškovojo keturias pergalės ir kartą patyrė pralaimėjimą, prieš pogrupio lyderius „STOP“.Rezultatyviausių žaidėjų sąraše šiuo metu pirmauja Lukas Bogdanskis su 11 įvarčių, 2-4 vietas rezultatyviausių žaidėjų sąraše su 9 taikliais smūgiais dalinasi trys futbolininkai: Marius Tubis(„Autosmilga“), Titas Kviliūnas(„Fokusas“), Tomas Mažvilis(„STOP“).