Close

PAFF salės futbolo pirmenybėse prasidėjo lemiamų kovų metas

Savaitgalį buvo sužaistas jau VIII PAFF salės futbolo pirmenybių turas.

Pirmos dienos rungtynės buvo tarp “Uliūnų” ir “SC Baltic”.  Nors šios poros favoritais pagal surinktus taškus galima buvo vadinti “SC Baltic” komandą, tačiau “Uliūnai” įrodė, kad jie yra stipresni ir nugalėjo varžovus rezultatu 9:4.

Antrosios rungtynės buvo žaidžiamos tarp varžovų esančių lentelės viršuje “Stop’ ir “Rėklių”. Šį kartą “Stop” komandoje negalėjo žaisti jų lyderis Tomas Gutauskas ir “Rėkliai” tuom pasinaudojo. Nuo pat rungtynių pradžios perėmę iniciatyvą jie kontroliavo žaidimą ir pelnytai nugalėjo savo varžovus rezultatu 11:4.

Trečiosios VIII turo rungtynės buvo žaidžiamos tarp “Orfa” ir “Narjanta” komandų. Pati rungtynių pradžia nesėkmingai susiklostė “Orfos” komandai kai per tris pirmas minutes buvo praleisti 3 įvarčiai po kurių “Orfa” nebeatsitiesė ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 5:2.

Paskutinės dienos rungtynės buvo pačios įdomiausios, kuriose susitiko “Sportidus” ir “Rokiškio FK”. Labai sėkmingai rungtynes pradėje “Sportidus” pirmo kėlinio pabaigoje pirmavo 6:0, bet įsimuštas įvartis į savo vartus ir dar vienas įvartis pačių varžovų kiek aptemdė gerą pirmą kėlinį, kuris pasibaigė rezultatu 6:2. Antrame kėlinyje “Rokiškio FK”  pabandė padaryti intrigą ir jiems pavyko. Likus 3min. iki rungtynių pabaigos komandas skirė tik vienas įvartis 8:7. Tada “Sportidus” vėl pelnė įvartį ir padidino persvarą 9:7, tačiau tai dar nebuvo pabaiga rokiškėnai vėl sušvelnino rezultatą iki vieno įvarčio. Tačiau “Sportidus” pirmavę visas rungtynes nebuvo nusiteikę paleisti pergalės ir dar pelnė du įvarčius ir taip iškovojo svarbią pergalę rezultatu 11:8.

Kitas PAFF salės futbolo pirmenybių turas bus žaidžiamas ateinatį šeštadienį nuo 10val.KKSC salėje (Šermukšnių g.31).