Close

PAFF salės futbolo pirmenybių nugalėtojai FK „Panevėžio balsas“

Savaitgalį pasibaigė 2015m. PAFF salės futbolo pirmenybės.

XI turas prasidėjo rungtynėmis tarp „Uliūnų“ ir „Rokiškio FK“. Šios rungtynės komandoms neturėjo didelės įtakos, tik pergalės atveju bet kuri komanda galėjo aplenkti savo varžovus. Šį kartą rungtynėms geriau buvo pasiruošę svečiai iš Rokiškio, kurie pirmavo nuo pat rungtynių pradžios ir pelnė gan lengvą pergalę rezultatu 5:1. Tai lėmė, kad FK „Uliūnai“ užėmė čempionate 10 vietą, svečiai „Rokiškio FK“ 9 vietą.

Antrosios XI turo rungtynės, buvo žaidžiamos tarp „Stop“ ir „Narjanta“ komandų. Nors rezultatas ir neatspindi, bet šios rungtynės buvo labai atkakliosir įdomios. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi „Stop“ komandai, kuri pirmavo 2:0, tačiau „Narjanta“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Baigiantis pirmam kėliniui „Stop“ vėl išsiveržė į priekį ir laimėjo pirmą kėlinį 3:2. Antro kėlinio pradžioje „Narjanta“ vėl lygino rezultatą 3:3, o veliau ir 4:4. Einant rungtynėms į pabaigą, pergalę galėjo išplėšti bet kuri komanda. Ir šį kartą pasisekė „Narjanta“ ekipai, kuri per likusias 4 min. sugebėjo pelnyti net 4 įvarčius ir laimėti rungtynes rezultatu 8:4. Po šio pralaimėjimo „Stop“ čempionate užėmė 6 vietą, „Narjanta“ 5 vietą.

Trečiosios dienos rungtynės vyko tarp „Aukštaitijos Akmenys“ ir „Orfa“. Šios rungtynės „Orfa“ komandai nieko nebelėmė jie čempionate jau buvo užsitikrinę 8 vietą. O štai „Aukštaitijos Akmenys“ kovojo čempionate dėl antros arba trečios vietos. Nuo pat pradžių rungtynėse pirmavo „Aukštaitijos Akmenys“, kėlinio viduryje „Orfa“ išlygino rezultatą ir pirmas kėlinys pasibaigė 1:1. Antrame kėlinyje „Aukštaitijos Akmenys“ vėl išsiveržė į priekį  ir pirmavo beveik visas rungtynes, likus iki rungtynių pabaigos 2 min persvara buvo 4:2 ir atrodė, kad „Aukštaitijos Akmenys“ jau švęs pergalę, tačiau „Orfa“ nepasidavė. Smarkiai palaikomi gausių žiūrovų, „Orfa“ iš pradžių sušvelnino rezultatą, o netrukus jį ir išlygino 4:4. Bet ir tai dar buvo ne viskas šiose rungtynėse, „Aukštaitijos Akmenys“ likus 1min. vėl pelnė įvartį ir buvo visai arti pergalės, deje jų nelaimėj „Orfa“ ir vėl išlygino rezultatą. Rungtynės taip ir pasibaigė rezultatu 5:5. Po šių lygiųjų „Aukštaitijos Akmenys“ pakilo į antrą vietą, tačiau jų varžovai  „Rėkliai“ ir „Sportidus“ dar buvo nesužaidę savo paskutinių rungtynių.

Ketvirtos dienos rungtynės buvo svarbios dėl prizinių vietų kovojančioms komandoms. Šiose rungtynėse susitiko „Atomas“ ir „Sportidus“. „Atomas“pergalės atveju čempionatą galėjo užbaigti 5 vietoje, „Sportidus“ pergalės atveju ir palankiai susiklosčius situacijai galėjo pabaigti čempionata antri. Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė „Atomas“, tačiau persvara ilgai džiaugtis neteko, „Sportidus“ ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai 2:1. Vėliau „Atomas“ jau lygino rezultatą, bet „Sportidus“ ir vėl jį persvėrė savo naudai 3:2. Iki rungtynių pabaigos likus 8 min. „Sportidus“ padidino persvarą iki dviejų įvarčių 4:2. Rungtynių pabaigoje kai jau atrodė, kad „Sportidus“ pasistengs išlaikyti persvarą ir laimėti rungtynes, visas pastangas dėję „Atomas“ sugebėjo likus 5min. iki rungtynių pabaigos sušvelninti rezultatą 3:4. O likus 2min. ir išlyginti 4:4. Rungtynės taip ir pasibaigė. Po šių rungtynių paaiškėjo, kad „Atomas“ liko 7 vietoje, o „Sportidus“ čempionate iškovojo 3 vietą. Praėjųsių metų čempionai „Aukštaitijos Akmenys“ liko ketvirtoje vietoje.

Paskutinės čempionato rungtynės kaip sutapimas tapo lyg finalas. Jose susitiko pirmoje ir antroje vietoje esančios komandos „Panevėžio balsas“ ir „Rėkliai“.  „Panevėžio balsas“ lygiųjų arba pergalės atveju galėjo tapti čempionais, „Rėkliai“ norint tapti čempionais turėjo būtinai nugalėti savo varžovus ir  dėl čempionu titulo žaisti papildomas rungtynes. Rungtynės kaip ir verta finalui prasidėjo labai atsargiai, bet kovingai. Pirmame kėlinyje daug kovos, daug aistrų, bet nei vienai komandai nepavyko persverti rezultato savo komandos naudai. Pirmas kėlinys pasibaigė rezultatu 0:0. Toks rezultatas netenkino „Rėklių“ komandos, todėl jie antrą kėlinį pradėjo itin atkakliai ir vis didindami spaudimą, kuris pasiteisino. Pelnytas įvartis suteikė daug džiaugsmo gausiai susirinkusiems žiūrovams, kurie dauguma norėjo pamatyti šių komandų papildomas rungtynes. „Rėkliai“ jausdami žiūrovų palaikymą pelnė dar vieną įvartį ir jau pirmavo 2:0, tačiau salės futbole toks rezultatas dar nieko nereiškia ir tai įrodė „Panevėžio balsas“ kurie iš pradžių sušvelnino rezultatą, o likus iki rungtynių pabaigos 6min. ir išlygino. „Rėkliai“ nepasimetė ir likus tik 2min. iki rungtynių pabaigos vėl persvėrė rezultatą 3:2. Ir paliko savo komandai viltis viską nukelti į papildomas rungtynes. „Panevėžio balsas“ su tokiomis sąlygomis nenorėjo sutikti ir po paimtos minutės pertraukėlės nusprendė atakuoti visi 5 žaidėjai ir taip pabandyti išlyginti rezultatą.  Kelis kartus suklydus „Panevėžio balsui“, varžovai smūgiavo į tuščius vartus, tačiau kamuolis prariedėdavo pro pat vartus taip ir nepakeitęs rezutato. Lemtinga šiose rungtynėse buvo paskutinė ataka, po kurios suklydus gnyboje varžovams „Panevėžio balsas“ pelnė įvartį likus 6sek. Ir tai buvo viskas 3:3 lygiosios. Po šių rungtynių tapo aišku, kad papildomų rungtynių nebus, antri liko „Rėkliai“ o čempionais tapo FK „Panevėžio balsas“.

Po visų sužaistų rungtynių vyko PAFF salės fubolo pirmenybių uždarymas. Čempionato organizatoriai apdovanojo ir padėkojo visą čempionatą sekretariate puikiai pasidarbavusį Aidą Aukštuolį.

Taip pat buvo apdovanoti:

Geriausias čempionato teisėjas: Mantas Pomeckis

Geriausias ir rezultatyviausias čempionato puolėjas: Raimondas Kvietkauskas (FC „Narjanta“)

Geriausias čempionato vartininkas: Aurimas Žirgulis (SK „Rėkliai“)

Geriausias Čempionato gynėjas: Adomas Grinevičius (SK „Rėkliai“)

Geriausias  čempionato žaidėjas: Tomas Salamanavičius (SK „Rėkliai“)

Korektiškiausia čempinato komanda: FC „Narjanta“

Čempionai: FK „Panevėžio balsas“

Antra vieta: SK „Rėkliai“

Trečia vieta: FK „Sportidus“

PAFF dėkoja komandoms už dalyvavimą pirmenybėse ir linki sėkmės ateinančiuose turnyruose bei čempionatuose.