Close

PAFF salės pirmenybėse sužaistas 4 turas

Savaitgali buvo sužaistas PAFF salės futbolo pirmenybių IV turas.

Vienos rungtynės tarp SK “Rėkliai” ir FK “Aukštaitijos Akmenys” buvo atidėtos. IV turas prasidėjo rungtynėmis sekmadienį Panevėžyje, kur susitiko “Sportidus” ir “Uliūnai”. Abi komandos neslėpė noro iškovoti pergalę ir tai rode savo žaidimu aikštėje. Visas rungtynes vyko atkakli kova, kiek didesnį pranašumą turėjo “Uliūnai” kurie didžiają rungtynių dalį pirmavo. Bet svarbiausios buvo paskutinės 10 rungtynių minučių per kurias “Sportidus” tiesiog “nušlavė” savo varžovus pelnydami 8 sausus įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 9:3.

Antros dienos rungtynės buvo pačios įdomiausios kuriose susitiko “Orfa” ir “Atomas”. Geriau rungtynes pradėjo “Orfa” ir vienu metu pirmavo net 5:1, bet “Atomas” ne ta komanda kuri nuleistu rankas ir lengvai padovanotų pergalę. Rungtynių pabaigoje “Atomas” sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 7:5, bet per likusias dvi minutes, nebepavyko pavyti varžovų ir komandoms apsikeitus po įvartį išsiskyrė esant rezultatui 8:6.

Trečiose turo rungtynėse Rokiškyje kur susitiko “Rokiškio FK” ir svečiai iš Panevėžio SK “Stop”. Šis čempionatas rokiškėnams ne itin sėkmingas o “Stop” komandai atvirkščiai viskas klostosi labia gerai. Tad ir rungtynės Rokiškyje prasidėjo kaip ir buvo galima numatyti, “Stop” iškarto pradėjo rodyti savo jėgą ir pirmavo rezultatu 3:0. Bet šeimininkai nemanė pasiduoti ir sukūrė rungtynėse intrigą išlygindami rezultatą 3:3. Vėliau rezultatas buvo lygus ir dar kartą 4:4, bet rungtynių pabaigą geriau sužaidę “Stop” futbolininkai parsivežė namo pergalę rezultatu 7:4.

Paskutinės IV turo rungtynės vyko tarp “SC Baltic” ir čempionato lyderių “Panevėžio balso”. Pirmas kėlinys buvo labai atkalus ir įdomus po kurio “Panevėžio balsas” turįjo tik minimalę persvarą 1:0. Antrame kėlinyje pretendentai į čempionus balso futbolininkai įjungė aukštesnę pavarą ir nusprendė nebejuokauti. Pelnydami vieną įvartį po kito, šventė lengvą pergalę sausu rezultatu 7:0.

Atidėtos rungtynės tarp “Rėkliai” ir “Aukštaitijos Akmenys” turi būti sužaistos šią savaitę, laikas bus patikslintas vėliau.

V turas PAFF sales futbolo pirmenybių bus žaidžiamas vasario 14d.šeštadienį.

{igallery id=6338|cid=35|pid=1|type=category|children=0|addlinks=1|tags=|limit=0}