Close

PAFF taurė – Atomui

Į paskutinį šiai metais oficialų futbolo turnyrą lauke PAFF taurei laimėti susirinko 10 komandų. Burtų keliu paskirstytos komandos dėl taurės kovojo minuso sistema. Geras oras, puikus teisėjavimas – toks teigiamas paskutinio turnyro akordas. Apskrities federacija džiaugiasi, kad atsirado nauja futbolo komanda Rėkliai.

Norint iškovoti taurę finalininkams Stop ir Atomui teko sužaisti tris – keturias rungtynes. Finalinės rungtynės irgi buvo įdomios. Atomas rungtynių pabaigoje po baudinio pelnė įvartį ir iškovojo PAFF taurę.

 Turnyro paskutinėse rungtynėse paskutiniomis minutėmis nesportiškai, o kartu ir chuliganiškai pasielgė trys Stop žaidėjai. Jų pavardes PAFF valdyba žino ir artimiausiame PAFF drausmės komiteto posėdyje bus svarstomas klausimas dėl trijų Stop žaidėjų diskvalifikacijų. Bus iškviesti Stop vadovai ir jiems paaiškinta, kad PAFF tokių dalykų netoleruos. PAFF yra visuomeninė organizacija, visi PAFF valdybos nariai yra visuomenininkai, todėl neleisime žeminti apskrities federacijos narių bei pačios federacijos vardo.

Netrukus apskrities komandos persikels į sales kuriose pagal PAFF trenginių planą vyks apskrities varžybos.

Galutinį turnyro tvarkaraštį su rezultatais galite pamatyti čia.