Close

Panevėžiečiai Lenkijoje tapo „DOBIEGNIEW CUP“ prizininkais

Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniai šių metų (2016) liepos 02-07 dienomis dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Lenkijoje – „Dobiegniew Cup“ taurei laimėti.

Futbolo akademiją atstovavo trenerio Juozo Aleksos treniruojama komanda, vaikinai gimę 2002 m. – Šarūnas Skestenis, Danielius Kulikauskas, Žygimantas Baguška, Modestas Kupstas, Benjaminas Paliokas, Ugnius Vilimas, Daniel Stukas, Jonas Lebedevas, Eimantas Abramavičius, Matas Miškinis, Nerijus Astrauskas, Klaidas Tamašauskas, Gustas Pritulskis, Jokūbas Kiela, Edgaras Mažeika, Mantvydas Ežerskis, Rokas Nakrošius, Paulinas Krasauskas.

Tolimame Lenkijos mietelyje, U-15 amžiaus futbolo turnyre dalyvavo 9 komandos iš Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos, kurios žaidė rato sistema, kad išsiaiškinti turnyrinės lentelės padėtį. Ir tik po to buvo žaidžiama dėl vietų turnyre – 1-2, 3-4, 5-6, 7-8.

Lietuvaičiai iš 8 sužaistų rungtynių laimėjo 5 susitikimus ir 3 rungtynes pralaimėjo minimaliu rezultatu 0-1. Užėmę 4 vietą grupėje lietuvaičiai žaidė dėl III vietos su Ukrainos MKS „Keramprom“ komanda, kuriąlengvai nugalėjo 5-0. Užėmę III vietą panevėžiečiai buvo apdovanoti didžiule taure ir madaliais.