Close

Panevėžiečiai po baudinių serijos liko II vietoje

Panevėžyje vyko 2012 metų Lietuvos žiemos futbolo pirmenybių (94-95) finalinis etapas. Jame dalyvavo keturios stipriausios Lietuvos komandos iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio ir Jonavos.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Vilnius prieš Jonavą ir pergalę šventė jonaviečiai rezultatu 2-0. Antrajame pusfinalyje šeimininkai Panevėžys tik antrajame kėlinyje palaužė svečius iš Klaipėdos tokiu pačiu rezultatu 2-0. Kovoje dėl trečios vietos susitiko Klaipėda ir Vilnius. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-1, o baudinių serijoje sekmė lydėjo vilniečius. Jie laimėjo seriją 4-3.

Finalinėse rungtynėse susitiko Panevėžys ir Jonava. Pirmajį kėlinį panevėžiečiai laimėjo 1-0. Antrasis kėlinys taipat sėkmingai prisidėjo šeimininkams. Po 11 metrų baudinio rezultatas tapo 2-0. Vis tik svečiai iš Jonavos nepalūžo ir per paskutines penkiolika minučių rezultatą išlygino 2-2. Čempioną teko aiškintis 11 metrų baudinių serijoje. Gaila, bet mušant 11 metrų baudinius sekmė nuo panevėžiėčių nusisuko. Baudiniais pralaimėta Jonavai 2:3.

II vietą iškovo Lino Niurkos treniruojami auklėtiniai: Aidas Beresinevičius, Lukas. Narbutas, Deividas Liužinas, Džiugas Petrauskas, Edvardas Tamulevičius, Edvinas Užinskas, Vykintas Slivka, Eligijus Macilevičius, Gotaras Vasiliauskas, Kastytis Skvarnavičius, Laurynas Smalioris, Liutauras Tvarijonas, Mantas Pukevičius, Mindaugas Ambotas, Titas Kurtinaitis, Paulius Kopūstas, Vytautas Palšys.

Geriausias vartininkas – Tadas Norbūnas (Klaipėda)
Geriausias gynėjas – Arnas Gabalas (Jonava)