Close

Panevėžiečiai tapo 2012 metų žiemos pirmenybių nugalėtojais

Panevėžyje vyko 2012 metų Lietuvos žiemos futbolo pirmenybių finalinis etapas berniukam gimusiems 1997 metais. Jame dalyvavo keturios stipriausios Lietuvos komandos iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio ir Kauno.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Panevėžys prieš Kauną. Pergalę šventė panevėžiėčiai rezultatu 4-1. Antrajame pusfinalyje po gausiai kritusių įvarčių Vilniaus Ateitis palaužė svečius iš Klaipėdos rezultatu 5-3. Kovoje dėl trečios vietos susitiko Klaipėda ir Kaunas. Rungtynės baigėsi triuškinančia Klaipėdiečių pergale rezultatu 9-2.

Finalinėse rungtynėse susitiko Panevėžys ir Vilnius. Rungtynės prasidėjo fantastišku A. Jasiūno įvarčiu. Pirmajį kėlinį panevėžiečiai laimėjo 3-0. Antrasis kėlinys taipat vyko daugiau svečių aikštelės pusėje. Rungtynės baigėsi netikėtai lengva panevėžiečių pergale rezultatu 6-1.

Nugalėtojais tapo Albino Radecko treniruojami auklėtiniai: Armandas Jasiūnas, Marius Adomonis, Mantas Užinskas, Armandas Užinskas, Jonas Skinderis, Aldas Barisevičius, Marius Zabarauskas, Mantas Kecorius, Ernestas Užkuras, Edgaras Laskis, Domantas Jakštas, Deividas Knezius, Arnas Gurklys, Lukas Usevičius, Lukas Usevičius, Dominykas Petronis, Dovydas Ivanauskas, Deividas Milašius.

Geriausias vartininkas – Marius Adomėnas(Panevėžys)
Geriausias gynėjas – Žygimantas Piragis (Vilnius)