Close

Panevėžio „Ekranas“ priimtas į I lygą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas (VK) priemė sprendimą dėl 2015 metų sezono LFF I lygos dalyvių. Nutarta leisti pirmenybėse dalyvauti 20 komandų.

 

Jų gretose, LFF Vykdomojo komiteto (VK) sprendimu, išimties tvarka teisė dalyvauti I lygoje suteikta ir Panevėžio „Ekranui“.  

Klubui skirta 6 taškų atėmimo sankcija. Iki kovo 16 d. „Ekranas“ turės įgyvendinti licencijavimo reikalavimus ir panaikinti turimus pradelstus įsipareigojimus.  

Tokiomis pačiomis sąlygomis į I lygą priimtas ir naujas futbolo klubas „Panevėžys“.  

Jau anksčiau teisė dalyvauti I lygoje išimties tvarka suteikta Gargždų „Bangai“, Alytaus „Auskai“ ir Alytaus „Dainavai“. Šie klubai sezoną pradės su minus 3 taškais bei taip pat turės iki kovo 16 d. pateikti licencijavimo dokumentaciją ir įrodyti, jog neturi pradelstų įsipareigojimų.  

I lygoje taip pat rungtyniaus praėjusio sezono dalyviai Vilniaus MRU, Kazlų Rūdos „Šilas“, Jonavos „Lietava“, Kėdainių „Nevėžis“, Tauragės „Tauras“, Radviliškio „Lokomotyvas“, „Šilutė“, Vilniaus „Žalgirietis“ ir „Palanga“, naujokai iš II lygos F.B.K „Kaunas“, Telšių „Džiugas“, Kretingos „Minija“ ir Kelmės „Kražantė“ bei dublerinės Pakruojo „Kruojos“ ir „Trakų“ komandos.

I lygos varžybų startas numatytas kovo 28-ąją.

info: www.fkekranas.lt