Close

Panevėžio FK Ekrano senjorai Klaipėdoje pralaimėjo

Šį penktadienį Panevėžio FK “Ekrano senjorai” [35 ir vyresni] Klaipėdoje žaidė atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes su vietos veteranais ir deja 0-3 pralaimėjo. Kadangi pirmąsias rungtynes buvo laimėję tik 3-1, tai iš tolesnės kovos dėl čempionų vardų teko pasitraukti.

Kaip ir tikėtasi, rungtynės prasidėjo klaipėdiečių atakomis. Panevėžiečiai, ramiai gindamiesi, žaidimą perkėlė į aikštės vidurį. Tačiau 15 minutę sekė greita aikštelės šeimininkų ataka, kurios metu mūsų komandos gynėjai iš po varžovų kojų išmušė kamuolį pagal taisykles, bet rungtynių teisėjas įžvelgė pražangą ir skyrė 11m baudinį, kurį tiksliai ir realizavo klaipėdiečiai.

Po praleisto netikėto įvarčio, žaidimas pas mūsų veteranus išsiderino, aikštėje ėmė kaisti atmosfera, teisėjas sunkiai valdė rungtynes. 35min. varžovai atliko baudos smūgį, panevėžiečiai savo baudos aikštelėje paliko laisvą varžovų puolėją, kuris tiksliu smūgiu galva padvigubino rezultatą.

Kadangi rezultatas mūsų veteranų jau netenkino, antrame rungtynių kėlinyje žaidimas persikėlė į varžovų aikštės pusę, tačiau sukurti pavojingesnių momentų vis nepavykdavo.

75 minutę varžovai vėl atliko baudos smūgį, mūsiškiai vėl neišsirinko varžovų savo baudos aikštelėje ir praleido trečią įvartį į savo vartus.

Tik 80 min po A. Vekeroto kamuolio perdavimo iš dešinio krašto, T. Abramavičius nepasiekė kamuolio.

85min. vienas prieš vartus iššoko V. Savickas, tačiau buvo grubiai pargriautas varžovų vartininko. Teisėjas skyrė baudos smūgį, tačiau vartininkui parodė tik geltoną kortelę.

Panevėžiečiai Klaipėdoje žaidė tokia sudėtimi: V. Baltušnikas, D. Rasimavičius, L. Niurka, E. Matulevičius, K. Kavaliauskas, V. Stankūnas, A. Vekerotas, T. Nemanis, R. Žiaugra, V. Bikinas, T. Abramavičius, V. Savickas, R. Dzelzis, A. Malinauskas, A. Monstavičius.

Panevėžio FK “Ekrano senjorai” [50 ir vyresni] tęsia kovą dėl Lietuvos veteranų futbolo čempionato medalių. Lapkričio mėn. 3d. Kaune vyks paskutinis čempionato turas, kuriame panevėžiečiai 14:40val. susitiks su FK Utenio senjorais, 15:20val. – FK Arnika iš Druskininkų ir 16:40val. su Klaipėdos veteranais. Primename, kad mūsų komanda po keturių turų užima antrą vietą.