Close

Panevėžio PAFF-LFML A ir B divizionuose paaiškėjo čempionai.

Nors iki pirmenybių pabaigos komandoms dar liko sužaisti po tris susitikimus, tačiau jau yra aiškūs tiek A ir B divizionų čempionai. A divizione čempionų titulą užsitikrino FK „Sportidus“ ekipa, o B divizione čempionais tapo „Uliūnai“.

Praeitą šeštadienį buvo sužaisti du susitikimai A divizone. Prieš sezono pabaigą taškus pradėjo rinkti SK „STOP“ ekipa, kurie susitiko su „FK 2000“, kurie bando kabintis į prizines vietas. Po įtemptos kovos „STOP“ įsirašė dar vieną tašką į savo sąskaitą, komandos sužaidė lygiu rezultatu 6:6, toks rezultatas galbūt tenkina „STOP“, tačiau vienas taškas šiose rungtynėse komplikuoja „FK 2000“ situaciją kovoje dėl apdovanojimų, kol kas jie yra ketvirtoje pozicijoje su šešiolika taškų, tačiau tiek pat taškų turi ir PSSK „Atomas“, kurie ateinančiame ture egzaminuos Joniškio „SC-SANED“, kurie šiuo metu su aštuoniolika taškų yra trečioje pozicijoje, „Atomo“ pergalės atveju kova dėl likusių prizinių vietų taptu dar aršesnė.

Finalo vertas rungtynes šeštadienį sužaidė „Sportidus“ prieš „FK Orfą“. „FK Orfa“ buvo vienintelė ekipa, kuri dar galėjo kėsintis į čempionų titulą ir išstumti „Sportidus“ iš pirmosios pozicijos, tačiau „Sportidus“ buvo puikiai pasiruošę ir savo varžovus įveikė be didesnio vargo rezultatu – 11:5. Po pergalingų rungtynių pakalbinome „Sportidus“ komandos vadovą V.Kulišauską.

  • Kokios nuotaikos užsitikrinus čempionų titulą likus trims turams iki pirmenybių pabaigos ir kokius tikslus kėlėte komandai?
  • Nuotaika žinoma gera, tačiau „Sportidus“ yra tokia komanda, kuri visada sau kelia aukščiausius tikslus, todėl ši pergalė nebuvo mums netikėta. Komanda jau yra puikiai susižaidusi pažįsta vieni kitus, todėl galime ir kelti sau tokius tikslus.

 

  • Ar likusios rungtynės turės kokią nors reikšmę ar tiesiog tai bus tik formalumas jas sužaisti?
  • Visada pagarbiai žiūrime į visus savo varžovus nei vienų nenurašome, todėl į likusias rungtynes žiūrime rimtai. Į aikštę eisime tik pergalės.

 

  • Iškovojote teisę atstovauti Panevėžiui LFML finaliniame turnyre, kokie komandos tikslai bus turnyre?
  • Kaip ir minėjau „Sportidus“ visada sau kelia tik aukščiausius tikslus, todėl turnyre bandysime pasiekti maksimalu rezultatą. Finaliniame turnyre varžysis labai daug pajėgių varžovų, tačiau mes būsime pasiruošę, juk ankstesniais metais teko žaisti ir prieš Kauno „Inkarą“ ir kitas aukšto lygio komandas.

 

  • Nors čempionatas dar nesibaigė, tačiau ko tikėjotės iš šių pirmenybių, ar organizatoriai pateisino jūsų lūkesčius?
  • PAFF organizuojamose varžybose dalyvaujame jau labai daug metų, ankstesniais metais buvo ir nusivylimų ir nesklandumų, taip pat ir komandų skaičius būdavo nedidelis, tačiau šios pirmenybės visiškai skiriasi. Visos varžybos vyksta laiku ir pačių varžybų metu nekylą jokių neaiškumų. Ko gero daugiausiai darbo į šias pirmenybes įdeda M.Ličkus, tai galbūt jam ir reikėtu dėkoti už sklandžiai vykstančias varžybas.

 

  • Kokie komandos planai artėjančiam lauko futbolo sezonui? Galbūt planuojate išbandyti jėgas LFF II lygoje?
  • Labai daug tiek mūsų komandos tiek ir kitų komandų žaidėjų atstovauja kitų miestų komandoms II lygoje. Praeitą sezoną keletas mūsų žaidėjų atstovavo „Fokuso“ komandai PAFF lauko futbolo pirmenybėse, su kuria tapo čempionais, kiti žaidėjai atstovavo įvairioms kitoms komandoms. Mūsų komanda tikrai yra patyrusi, jeigu surinktumėme visą savo sudėtį galėtume tikrai garbingai kovoti II lygoje, tačiau yra problema – rėmėjai. Jeigu jie atsirastu tai į II lygą keliautumėme visomis keturiomis.

 

B divizione taip pat iki pirmenybių pabaigos likus trims turams čempionų titulą užsitikrino „Uliūnai“.

„Uliūnų“ komanda praeitame ture egzaminavo „Hetriko“ ekipą, kurie turėjo progą pakovoti dėl pirmos vietos, tačiau antras pralaimėjimas „Uliūnams“ šiame sezone rezultatu 7:1  paliko tik teorinį šansą surinkti vienodą taškų skaičių su „Uliūnais“, tačiau net ir tokiu atveju „Uliūnai“ liktu pirmoje vietoje dėl dviejų tarpusavio pergalių.

Galimybes kovoti dėl apdovanojimų visiškai komplikavo „Šaltinio“ komanda, kuri 11 ture patyrė pralaimėjimą prieš „Sporto fanus“, o antradienio vakarą nusileido B diviziono čempionams „Uliūnams“. Rimtą paraišką į apdovanojimus teikia „Fokusas“, nors ir buvo pralaimėta potencialiems varžovams „Panevėžio futbolo akademijai“, tačiau „Fokusas“ vis dar išlieka trečioje pozicijoje, bet kad ją išsaugotu teks paplušėti, nes vis dar laukia akistata su B diviziono čempionais „Uliūnais“, kurie vargu ar norės atiduoti lengvus taškus savo varžovams. Sezonui einant į pabaigą savo pozicijas bando gerinti „Autosmilga“ ir „Sporto fanai“, kurie dar turi visas galimybes pakilti bent jau viena pozicija aukščiau, tuo tarpu „Pirmoji Armada“ vis dar turi vieną tašką ir užima paskutinę poziciją turnyrinėje lentelėje.