Close

Panevėžio PAFF-LFML pirmenybėse prasideda antrasis ratas.

Panevėžio apskrities mėgėjų salės futbolo pirmenybės jau įpusėjo. Po pirmojo rato situacija abiejuose pogrupiuose praktiškai identiška. PAFF – A divizione pirmauja nei karto nesuklupsi FK „Sportidus“ , LFML – B divizione pirmoje pozicijoje įsitaisė „Uliūnai“, kurie taip pat nėra suklupę.

Po ganėtinai sunkaus sezono starto A divizione pagreitį įgauna „FK 2000“ komanda, kurie pirmuosius du turus suklupo, o poto sekė penkių pergalių serija, kuri leidžia jiems šiuo metu užimti antrąją poziciją, tačiau atsipalaiduoti negalima, nes ant kulnų lipa ne tik „Atomas“ , bet ir „FK Orfa“.  Ambicijų nestokojantis PSSK „Atomas“ lipo ant kulnų „Sportidus“ komandai, tačiau po triuškinančio pralaimėjimo šeštajame ture jiems rezultatu – 10:3, teko nurimti, o dar septintajame ture patirtas techninis pralaimėjimas komplikuoja jų situaciją. Kol kas už prizininkų trejeto ribų yra „Baltic – Flora Express“ ir Joniškio „SC-SANED“, kurie ganėtinai ilgai išsilaikė tarp pirmaujančių ekipų, tačiau per paskutinius tris turus patirti trys pralaimėjimai Joniškio komandą nustūmė į šeštą vietą. Pirmąją pergalę taip pat prieš pirmojo rato pabaigą įsirašė „Ekrano senjorai“, kurie įveikė SK „STOP“, tuo tarpu SK „STOP“ neiškovojo nei taško, nors užsikabinti už bent jau lygiųjų galėjo ne kartą. Artimiausiame ture, kuris prasidės jau trečiadienį susitiks praktiškai visos kaimynės turnyrinėje lentelėje tarpusavyje. FK „Sportidus“ susitiks su „FK 2000“, pergalės atvEju „Sportidus“ nuo artimiausių persekiotojų galimai atitrūktu aštuoniais taškais, o tai jau būtų ganėtinai rimta paraišką į pirmenybių medalius bei ir į čempionų titulą. Taip pat aštuntajame ture susitiks „Baltic – Flora Express“ ir Joniškio „SC-SANED“, kurie turi surinkę vienodą kiekį taškų. „Atomo“ laukia, kol kas be taškų žengiantys „STOP“, tačiau gausiomis pajėgomis į rungtynes susirenkantys „STOP“ tikrai gali kelti bėdų varžovams.

B divizione, kol kas karaliauja „Uliūnai“, nors jie ir yra sužaidę vienu susitikimu mažiau nei artimiausi persekiotojai – „Hetrikas“, tačiau tai vistiek leidžia turėti trijų taškų pranašumą. Septintajame ture „Uliūnų“ ir „Sporto fanų“ dvikova buvo nukelta dėl mieste siaučiančio gripo, kuris nušienavo beveik visą „Sporto fanų“ komandą. „Uliūnams“ ko gero tai nieko nekeičia, nes iš pirmos pozicijos jų niekas neištums. Artimiausi varžovai galintys pasivyti „Uliūnus“ yra „Hetrikas“, kurie krito į duobė būtent po susitikimo su B diviziono lyderiais, po šio pralaimėjimo sekė kluptelėjimas prieš „Autosmilgą“, o septintajame ture principinėje dvikovoje buvo įveikta „Panevėžio futbolo akademija“. „Hetrikui“ į nugarą alsuoja „Šaltinis“ ir „Fokusas“. Nors ankstesniuose sezonuose „Šaltinis“ buvo daug kam lengvai įkandamas varžovas, tačiau šiemet komanda jau subrendo ir po sėkmingo sezono lauke, teikia rimtą paraišką kovoti dėl futsal pirmenybių medalių. „Fokusas“ prieš sezoną pasipildė keliais „Šaltinyje“ žaidusiais žaidėjais, komanda yra ne kartą pasidabinusi tiek salės ir lauko pirmenybių medaliais, todėl patirtis gali pagelbėti jiems antrojo sezono dalyje kabintis į prizines vietas. Vos trimis taškais nuo „Šaltinio“ ir „Fokuso“ atsilieka „Autosmilga“ ir „PFA“. „Autosmilgos“ komanda visą šį sezoną žaidžia ganėtinai stabiliai, nei vienam varžovui nėra lengva prieš juos kovoti ir tai puikiai atspindi rungtynės prieš „Uliūnus“, „Autosmilga“ tik vieno įvarčio skirtumu nusileido pirmenybių lyderiams, kai tuo tarpu kitos komandos pralaimėjo mažiausiai penkių įvarčių skirtumu. Prieš sezoną daugelis Panevėžio futbolo mėgėjų tikėjosi, kad „Panevėžio futbolo akademijos“ komanda neabejotinai bus tarp prizininkų, tačiau šios komandos žaidimas kol kas ganėtinai banguotas, vienose rungtynėse jie gali įmušti dešimt įvarčių, tačiau kitose rungtynėse komanda atsipalaiduoja ir praranda taškus. Galbūt antroje sezono pusėje komandoje atsiras daugiau stabilumo ir tai leis kabintis į apdovanojimus. Kol kas pirmenybėse prieš paskutinę vietą užima „Sporto fanai“ su keturiais taškais, po pergalės ir lygiųjų pirmuosiuose pirmenybių turuose sekė pralaimėjimų virtinė, kuri neleidžia pakilti fanams aukščiau. Tuo tarpu „Pirmoji Armada“ turi vos vieną tašką, kurį iškovojo rungtynėse prieš tuos pačius „Sporto fanus“, nors „Pirmosios Armados“ žaidėjai pasižymi kovingumu, tačiau problemos su progų realizacija jų neapleidžia ir neleidžia kabintis į kovą dėl medalių.