Close

Panevėžio FK „Ekrano senjorai” (50 m. ir vyresni) salės futbolo turnyro „Draugystės” taurė nugalėtojai

Šeštadienį,  sausio 21 dieną,  Šiaulių universiteto sporto salėje vyko senjorų (50 m. ir vyresni) salės futbolo turnyras „Draugystės” taurei laimėti.

Turnyre išbandė jėgas  4 komandos:  FK Ekrano senjorai(Panevėžys), FK „Babrungo senjorai(Plungė)”,  FK „Utenio senjorai“(Utena) ir  FVK „Šiauliai” senjorai.  Pirmieji susitikimai parodė futbolo  veteranų ryžtą siekti pergalės prieš savo varžovus. Ir tik turnyro pabaigoje,  pasireiškus  nuovargiui, išryškėjo senjorų  iš Panevėžio  pranašumas . Tad ši komanda pelnytai  laimėjo turnyrą ir jai  įteikta turnyro nugalėtojų taurė. Antrą vietą ir taurę turėjo  tenkintis praeitų metų turnyro nugalėtojai  FVK „Šiauliai“ senjorai. Trečią vietą ir taurę iškovojo senjorai iš Plungės, o ketvirta vieta ir paguodos taurė buvo įteikta turnyro naujokams iš  Utenos.

Uždarymo metu vyko ir turnyro  žaidėjų nominacijos. Rezultatyviausio žaidėjo prizą išsivežė Darius Radavičius iš FK „Babrungo senjorų“ komandos (6 įvarčiai)  Geriausiu pirmenybių vartų sargu pripažintas Rolandas Rūtė ( FK„Ekrano senjorai“).  Taip pat buvo apdovanoti ir kiekvienos komandos dalyvės geriausi žaidėjai:   Gintaras Trinkūnas  iš Utenos , Jonas Vasiliauskas (Babrungo senj.), Vygintas Urniežius (FVK Šiauliai) ir Aurelijus Vekerotas ( FK Ekrano senj.)   Lietuvos masinio futbolo komiteto pirmininkas  ir Šiaulių apskrities futbolo federacijos valdybos narys Anatolijus Stecenko padėkojo komandoms už dalyvavimą, už meilę futbolui, pažymėjo senjorų emocingumą, norą laimėti.