Close

Panevėžyje įvyko gatvės futbolo turnyras „Motyvacijos taurei“ laimėti.

Panevėžio futbolo akademija ir Panevėžio apskrities futbolo federacija, Rugpjūčio 12-ą dieną, Panevėžio futbolo akademijos stadione vyko gatvės futbolo turnyras „Motyvacijos taurei“ laimėti.

Varžybose dalyvavo 6 komandos, iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Verta paminėti, kad dauguma turnyre dalyvavusių komandų žaidėjų – tai žmonės  turėję ar turintys problemų su alkoholiu, narkotikais ir azartiniais žaidimais. Dauguma iš jų buvo neblogi futbolininkai, tačiau priklausomybės juos nubloškė ant bedugnės krašto, išgyveno socialinę atskirtį.

Kaip viena iš priemonių grįžti į visuomenės gyvenimą – futbolas. Šio nuostabaus žaidimo dėka vaikinai kyla naujam gyvenimui, buriasi į komandas, treniruojasi ir dalyvauja varžybose.

Šiame turnyre taip pat netruko emocijų ir bekompromisės kovos, liejosi aistros ir tai garantavo daug darbo teisėjams. Nugalėję visus varžovus, turnyro nugalėtojais tapo „Fenikso“ komanda iš Kauno. Antrąją vietą po baudinių serijos prieš „Sportidus“(Panevėžys) iškovojo „Liberna“ (Vilnius), treti atitinkamai liko „Sportidus“. Po turnyro buvo apdovanoti kiekvienos komandos geriausi žaidėjai. Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi turnyro žaidėjai: geriausias vartininkas – Tomas M. „Feniksas“, rezultatyviausias žaidėjas įmušęs 16 įvarčių – Andrius B. „Feniksas“ ir geriausias šio turnyro žaidėjas –  Edvinas U. „Sportidus“ .

Taip pat esame dėkingi visiems šio turnyro rėmėjams:

VŠĮ MAIGRA

UAB „KALNAPILIS – TAURO GRUPĖ“

„END STOP“

„CLOVIN BALTIC“

„ČIČINSKO“ RESTORANAS