Close

Panevėžyje vyko antrasis šios vasaros 3×3 futbolo turnyras „Susitikime penktadienį“.

Rugpjūčio 18 dienos pavakarę Panevėžio futbolo akademija, Panevėžio apskrities futbolo federacija ir Panevėžio miesto sporto skyrius, centrinėje miesto aikštėje vykdė futbolo 3×3 turnyrą „Susitikime penktadienį“ , kuriame varžėsi dešimt komandų.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose kovojo dėl pirmųjų dviejų vietų, kurios garantavo tolimesnę kovą dėl medalių. Buvo žaidžiamas vienas dešimties minučių kėlinys tarpusavyje.  A pogrupyje varžėsi šios komandos:  „Favoritai“ , „Statybos-lažybos“ , PFA merginos, „98“ ir FK „Rožynas“. B pogrupyje varžėsi: „Šiandien plotas“ , Panevėžio „Statyba“, „Norfa“ , „Sportidus“ , „Titanas“.

Po atkaklių kovų grupių varžybose A pogrupyje pirmąją vietą užėmė – „Statybos-lažybos“ antrieji liko  FK „Rožynas“. B pogrupyje, kiek netikėtai, pirmąją vietą užėmė svečiai iš Ukmergės – „Šiandien plotas“ komanda, antroji vieta šiame pogrupyje sprendėsi pagal įvarčių santykį, nes vienodą taškų skaičių surinko „Sportidus“ ir Panevėžio „Statyba“, abiejų šių komandų susitikimas baigėsi lygiu rezultatu 2:2, todėl geresnis įvarčių santykis leido „Sportidus“ tęsti kovą dėl medalių.

Pirmoje pusfinalio dvikovoje susitiko „Statybos-lažybos“ prieš „Sportidus“. Po atkaklios kovos pergalę, rezultatu  – 4:2 iškovojo „Statybos-lažybos“, kurie pateko į finalą.

Antroje pusfinalio dvikovoje susitiko „Šiandien plotas“ prieš FK „Rožyną“. Šioje pusfinalio dvikovoje taip pat netruko atkaklios kovos, įtemptose rungtynėse geriau sužaidė „Šiandien plotas“,  kurie sugebėjo įveikti „Rožyną“ rezultatu  – 2:0 ir taip iškovojo teisę žaisti finale.

Kovoje dėl trečios vietos susitiko „Sportidus“ prieš FK „Rožyną“. Rungtynėse dėl trečios vietos pamatėme tikrą įvarčių fiestą, rezultatu – 8:3 pergalę šventė „Sportidus“, kurie ir iškovojo trečiąją vietą šiame turnyre.

Rungtynėse dėl pirmos vietos tarp „Statybos-lažybos“ ir „Šiandien plotas“ vyko kur kas įtemptesnė ir atsargesnė kova. Tai atsispindėjo ir galutiniame rezultate, po įtemptos kovos rezultatu – 2:0 pergalę šventė ir pirmąją vietą šiame turnyre iškovojo „Statybos-lažybos“, antrąją vietą užėmė komanda iš Ukmergės „Šiandien plotas“.

 

Dėkojame visoms komandos už dalyvavimą turnyrę ir kviečiame Rugpjūčio 26 dieną, Pasaulio dvigubo ultra triatlono taurės metu dalyvauti gatvės futbolo turnyre  „CIDO“ arenos taurei laimėti.

Registracija adresu:

mantasjpaff@gmail.com arba tel. 869026105 kontaktinis asmuo Mantas.