Close

Miesto gimtadienio metu vyko 3×3 futbolo turnyras „Panevėžys atsinaujina“

Rugsėjo 8 dienos vakare, 514 miesto gimtadienio metu, Panevėžio apskrities futbolo federacija ir Panevėžio miesto sporto skyrius, centrinėje miesto aikštėje vykdė naktinį futbolo 3×3 turnyrą „Panevėžys atsinaujina“ , kuriame varžėsi dvylika komandų.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose kovojo dėl pirmųjų dviejų vietų, kurios garantavo tolimesnę kovą dėl medalių. Buvo žaidžiamas vienas dešimties minučių kėlinys tarpusavyje, o kovos dėl medalių trūko po 15 minučių.  A pogrupyje varžėsi: „Šiandien plotas“ , „MPN“ , FK „Golas“, „Šaltinis“, „Vėjas“ ir „Butirkiniai“, o B pogrupyje varžėsi: „Ąžuolas“, „Nukrėsk putą“, „Drąsuti kur skola“, FK „Tiesa“, Panevėžio APGV pirmokai ir „Veteranai“.

Po atkaklių kovų grupių varžybose A pogrupyje pirmąją vietą užėmė – „MPN“ antrieji liko vienu tašku nuo pirmos vietos atsilikę „Šaltinio“ komanda. B pogrupyje ganėtinai užtikrintai pirmąją vietą užėmė „Veteranai“ komanda, o antrąją vietą užėmė „Ąžuolas“.

Pirmoje pusfinalio dvikovoje susitiko „MPN“ prieš „Ąžuolą“. „Ąžuolo“ komanda be didesnio pasipriešinimo įveikė savo varžovus net 8:0 ir iškopė į finalą.

Antroje pusfinalio dvikovoje susitiko „Veteranai“ prieš „Šaltinį“. Šioje pusfinalio dvikovoje vyko įtemptesnė kova nei pirmajame pusfinalyje. Pirmasis įvartis krito į „Veteranų“ vartus, o po kiek laiko „Šaltinis“ savo pranašumą sugebėjo ir padvigubinti, tačiau „Veteranai“ nenusileido ir rezultatą sušvelnino. Galiausiai „Šaltiniui“ pavyko dar kartą pasižymėti ir žengti į finalą, nugalėjus „Veteranus“ rezultatu – 3:1.

Rungtynėse dėl pirmos vietos tarp „Šaltinio“ ir „Ąžuolo“ vyko ganėtinai įtempta kova, tačiau „Ąžuolui“ pasižymėjus atsirakino „Šaltinio“ komandos vartai ir žaidimas pasikeitė. „Šaltinis“ bandė atsitiesti, tačiau pralaužti „Ąžuolo“ gynybą pavyko tik kartą, tuo tarpu „Šaltinis“ kamuolį iš vartų traukė penkis kartus. „Ąžuolas“ užtikrintai laimėjo rungtynes dėl pirmos vietos rezultatu – 5:1. Dvikovoje dėl trečios vietos „MPN“ palaužė „Veteranus“ ir pasidabino trečios vietos medaliais.

Geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas „Ąžuolo“ žaidėjas – Paulius Latovas