Close

Pasibaigė 2015 m. PAFF ir UAFA „Aukštaitijos” pirmenybės

2015 m. spalio 24 dieną buvo žaidžiamos PAFF ir UAFA „Aukštaitijos“ pirmenybių VI – turo atidėtos varžybos tarp trečioje turnyrinės lentelės vietoje esančių FK „Orfa“ ir pirmenybių čempionų vardą užsitikrinusių SK „Rėkliai“.

Čempionams šios rungtynės nebeturėjo jokios įtakos, priešingai, nei FK „Orfa“, kuri pergalės arba lygiųjų atveju kiltų į antrą turnyrinės lentelės vietą, taip aplenkdama šioje vietoje esančius Panevėžio seniūnijos SK „Atomas“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje taip ir atrodė, kai FK „Orfa“ pirmavo net 2:0, bet galutiniu rezultatu 3:5 džiaugėsi SK „Rėkliai“, o kartu su jais ir „Atomo“ futbolininkai kurie išliko antroje vietoje.

Šios rungtynės užbaigė III lygos PAFF ir UAFA 2015 m. „Aukštaitijos“ pirmenybes. Šiais metais pirmenybėse dalyvavo 9 komandos. Keturios iš Panevėžio, po vieną iš Rokiškio, Anykščių, Pasvalio ir Kupiškio. Pirmenybės buvo žaidžiamos dviem ratais, komandos sužaidė XVIII – turų, kuriuose buvo įmušta: 309 įvarčiai, parodyta: 108 geltonos , 12 raudonų kortelių, fiksuotos: 62 pergalės, 62 pralaimėjimai, bei 22 lygiosios. Įdomu pastebėti, kad pirmenybių nugalėtojai SK „Rėkliai“ per visą čempionatą nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Čempionatui einant į pabaigą iš jo pasitraukė FK „Panevėžio balsas“ komanda. Kitoms apskrities komandoms pirmenybėse sekėsi prasčiau nei pernai. 2014 metų „Aukštaitijos“ pirmenybių nugalėtoja „ Rokiškio“ FK šiemet liko net septintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Galutinė PAFF ir UAFA 2015 m. „Aukštaitijos“ pirmenybių turnyrinė lentelė:

Poz.  Komanda  Sužaista  Pergalės  Lygiosios  Pralaimėjimai   Taškai
 1  SK „Rėkliai”  16  14  2  0  44
 2  Panevėžio seniūnijos SK „Atomas”  16  10  3  3  33
 3  FK „Orfa”  16  10  2  4  32
 4  FC „Kagrė”  16  7  2  7  23
 5  FSK „Anykščiai”  16  6  4  6  22
 6  FK „GTV Group”  16  5  2  9  17
 7  „Rokiškio” FK  16  3  3  10  12
 8  FK „Panevėžio balsas”  16  3  2  11  11
 9  FC „Narjanta”  16  3  2  11  11

 

Apdovanojimų metu apdovanotos buvo ne tik komandos prizininkės, bet ir išrinkti atskirų pozicijų geriausi žaidėjai.

Geriausias pirmenybių žaidėjas M. Mockus (FK „Orfa“)

Geriausias vartininkas A. Adomonis (SK „Rėkliai“)

Geriausias puolėjas A. Grinevičius (SK „Rėkliai“)

Geriausias saugas A. Urbonas (Panevėžio seniūnijos SK „Atomas“)

Geriausias gynėjas M. Gasiūnas (Panevėžio seniūnijos SK „Atomas“)

Komandas taurėmis ir medaliais, o geriausius pozicijų žaidėjus atminimo taurėmis apdovanojo PAFF prezidentas V. Baltušnikas kartu su valdybos nariais. Sveikindamas komandas už tai, kad populiariną šią sporto šaką linkėjo, kad ateityje prisijungtų kuo daugiau komandų.

Tai jau antrasis atgaivintas 11×11 čempionatas. Labai svarbu, kad komandos žaistų ir populiarintų būtent tikrą 11×11 futbolą. Pasibaigus 2015 m. “Aukštaitijos” pirmenybėms, futbolas Panevėžyje ir jo apskrityje nesibaigė. Lapkričio antroje pusėje prasidės kasmetinis „A. Kunčinos” salės futbolo turnyras. Gruodžio mėn. bus vykdomas „Kalėdinis” futbolo turnyras, kuris pasižymi savo įspūdingu ir originaliu renginiu. O po naujų metų prasideda mažojo futbolo apskrities pirmenybės, kurios tęsiasi iki pavasario. Pasibaigus lauko futbolui komandoms norisi palinkėti gero poilsio ir pradėti ruoštis artėjančių turnyrų kovoms.