Close

Pasvalio rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtojai FC “Elektrostata”

Šeštadieni, Pieno žvaigždžių arenoje finalinėmis varžybomis kuriose susitiko FC-Elektrostata ir Smegduobių komandos baigėsi tris mėnesius trukusios  rajono salės futbolo pirmenybės.

Kaip ir tikėtasi vyko kova iki  pat  finalinio švilpuko.Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 5:5(įv FC -Elektrostatai pelnė tris Andrius Vitulis,po viena Artūras Rutkevičius ir Valentinas Rimkus,Smegduobėms du Paulius Vilaišis ,po vieną Aurimas Tuomas Saulius Petraitis it Remigijus Idas),Baudinių seriją kurioje puikiai vartus gynė geriasių turnyro vartininku pripažintas Elektrostatos komandos vartininkas Šarūnas Kazlauskas .4:2 laimėjo ir 2015 m rajono pirmenybių čempionais tapo FC-Elektrostata (komandos vadovas Vygantas Druceika),Dėl trečios vietos SM-Ustukiū komandos futbolimimkai 7:4  nugalėjo  225 komanda.Geriausiu pirmenybių gynėjų buvo pripažintas Saulius Petraitis (Smegduobės),puolėjų Mindaugas Kivėnas (SM-Ustukiai),rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Smegduobių komandos futbolininkas Marius Ligeika pelnes 38 įvarčius.Geriausiais žaidėjais savo komandose buvo pripažinti:Arūnas Aglinskas(225),Arminas Jankūnas (SM-Ustukiai),Paulius Vilaišis(Smegduobės),Andrius Vitulis(FC-Elektrostata)

Pirmenybių čemoionais tapo:Šarūnas Kazlauskas,Andrius Vitulis,Matas Gerulis,Valentinas Rimkus ,Simas Paulas,Artūras Rutkevičius,Audrius Mosteika,Dominykas Vikanis,Faustas Valiūnas ir vyru komandos spalvas gynusi Marija Maldutytė.