Close

Pirmose Betsafe Futsal A lygos sezono rungtynėse Panevėžio „Baltija“ išvykoje sužaidė lygiosiomis su Klaipėdos „Koralu“.

Futsal A lygos pirmenybių starte panevėžiečiai svečiuose egzaminavo turnyro debiutantus Klaipėdos „Koralo“ futbolininkus. Startas svečiams kiek apkarto, buvo sužaista lygiosiomis, rezultatu – 3:3.

Varžybų pradžia „Baltijai“ buvo sėkminga, jau 2-ąją kėlinio minutę savo įvarčių sąskaitą atidarė panevėžiečiai, įvartį pelnė Donatas Paulauskas. Prabėgus dar šešioms minutėms Donatas Paulauskas dar kartą nuginklavo „Koralo“ vartininką – 0:2.

Įgiję dviejų įvarčių pranašumą „Baltijos“ futbolininkai atsileido ir jau po minutės teko traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo, pasižymėjo „Koralo“ žaidėjas Victor Munoz – 1:2. „Baltijai“ vis dar pirmaujant, intensyviai išlyginti rezultatą bandė „Koralas“, tačiau pirmajame kėlinyje komandoms daugiau pasižymėti nepavyko.

Sužaidus pusę antrojo kėlinio šeimininkai skaudžiai nubaudė panevėžiečius, per dvi minutes dublį pelnė „Koralo“ žaidėjas Aurimas Skurdelis – 3:2.

Vis dėl to 36-ąją minutę „Baltijai“ pavyko išlyginti rezultatą ir išsivežti vieną tašką iš Klaipėdos. Įvartį pelnė Žilvinas Banys.

Po rungtynių įžvalgomis ir komandos tikslais šiame sezone pasidalino „Baltijos“ treneris Aurelijus Vekerotas. „Sezono pradžia tikrai prasta, komanda sužaidė žemiau savo galimybių ribos. Aišku labai gaila prarastų taškų prieš pirmenybių debiutantus, tačiau varžovų nuvertinti tikrai nereikia, nes jie subūrė labai stiprią komandą, daugelis žaidėjų matosi, dar nespėjo persiorientuoti iš lauko futbolo, todėl sezono eigoje jų žaidimas turėtu gerėti. Turėdami dviejų įvarčių pranašumą padarėm tris labai grubias klaidas, kurios mus išmušė iš vėžių.  Nors daugelis komandų šiame sezone ženkliai sustiprėjo, ypatingai stiprią sudėtį surinko „Vytis“, tačiau mūsų tikslas lieka tas pats – čempionų titulas.“

Kitą savaitę „Baltija“ namuose priims čempionus – Kauno „Vyčio“ futbolininkus, kurie pirmenybių starte rezultatu 4:0 įveikė VDA komandą.