Close

Prasideda 11-asis LFF Paramos futbolui fondo paraiškų teikimo etapas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Paramos futbolui fondas skelbia 11-ąjį paraiškų teikimo etapą.

 

 

Per dešimtąjį etapą fondas 30 paraiškų paskirstė apie 10 tūkstančių eurų vertės paramą inventoriumi, kursais trenerio licencijai gauti, aikščių nuoma. Iš viso per dešimt etapų fondas patenkino 335 paraiškas, kurioms skirta 120 tūkstančių eurų vertės parama.

11 etapas

Nuo 2015 m. rugsėjo 10 d. iki rugsėjo 20 dienos vyks 11-asis paraiškų teikimo etapas. Jame gali dalyvauti ir tos organizacijos, kurių prašymai per ankstesnius etapus nebuvo patenkinti.

Pagal Fondo bendrą tvarką, paraiškas gali teikti vaikų futbolo klubai, bendrojo ugdymo įstaigos, nevyriausybinės sporto organizacijos, asociacijos ir visuomeniniai judėjimai, kurių įstatuose numatyta veikla yra susijusi su futbolu ir yra gavusios savo apskrities futbolo federacijos rekomendaciją.

Paraiškos bus vertinamos pagal kokybę, paramos poveikio ilgalaikiškumą, paramos vadybą ir biudžetą. Prioritetai bus teikiami pareiškėjams, kurie turi bendradarbiavimo sutartis, kvalifikuotų specialistų ir darbo patirties numatomoje finansuoti veikloje, paramos tęstinumą užtikrinantį papildomą finansavimą bei atitinka LFF futbolo strategijos tikslus.

Atkreipiame dėmesį, kad taip pat atskirai rengiamas fondas http://ronaldo.lt/ kuris dovanoja futbolo aikšteles, kamuolius ir inventorių akcentuojant paramą bendrojo lavinimo bei ikimokyklinio ugdymo įstaigoms.

Paraiškos į LFF Paramos futbolui fondą teikiamos užpildžius šią internetinę formą (spausti nuorodą). http://lff-registracija.lt/futbolo-fondas

Prieš teikiant paraišką privaloma susipažinti su PDF dokumentas Paramos futbolui fondo administravimo taisyklėmis.

Paraiškų teikimo terminas – iki  2015 m. rugsėjo 20 d.

Kontaktai:


a.stecenko@lff.lt
Fondo tarybos pirmininkas
Anatolijus Stecenko
Tel. 865265277