Close

Prasideda dešimtasis LFF Paramos futbolui fondo paraiškų teikimo etapas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Paramos futbolui fondas skelbia dešimtąjį paraiškų teikimo etapą.

 

Per devintąjį atranką fondas 36 paraiškoms paskirstė apie 12881 eurų vertės paramą inventoriumi, kursais trenerio licencijai gauti, aikščių nuoma.

 

Dar 7 prašymai su 956 eurų suma paskirti organizacijoms, kurios dalyvavo LFF organizuojamų Futsal (salės futbolo) varžybų akcijoje „Pirk bilietų už 100 litų – gauk dvigubai tiek inventoriaus”.

 

Iš viso per devynis etapus fondas patenkino 305 paraiškas, kurioms skirta 110 tūkstančių eurų vertės parama.

 

X etapas

 

Nuo 2015 m. balandžio 15 d. iki balandžio 24 dienos vyks X paraiškų teikimo etapas. Jame gali dalyvauti ir tos organizacijos, kurių prašymai per ankstesnius etapus nebuvo patenkinti.

 

Pagal Fondo bendrą tvarką, paraiškas gali teikti vaikų futbolo klubai, bendrojo ugdymo įstaigos, nevyriausybinės sporto organizacijos, asociacijos ir visuomeniniai judėjimai, kurių įstatuose numatyta veikla yra susijusi su futbolu ir yra gavusios savo apskrities futbolo federacijos pritarimą.

 

Paraiškos bus vertinamos pagal kokybę, paramos poveikio ilgalaikiškumą, paramos vadybą ir biudžetą. Prioritetai bus teikiami pareiškėjams, kurie turi bendradarbiavimo sutartis, kvalifikuotų specialistų ir darbo patirties numatomoje finansuoti veikloje, paramos tęstinumą užtikrinantį papildomą finansavimą bei atitinka LFF futbolo strategijos tikslus.

 

Paraiškos teikiamos užpildžius šią internetinę formą (spausti nuorodą).

Prieš teikiant paraišką privaloma susipažinti su Paramos futbolui fondo administravimo taisyklėmis.

Paraiškų teikimo terminas – iki  2015 m. balandžio 24 d. 17 val.

 

Kontaktai:

 

fondas@lff.lt
Fondo tarybos pirmininkas
Anatolijus Stecenko
Tel. 865265277

 

info: www.lff.lt