Close

Prasideda futbolo turnyras „Kalėdos 2014”

Gruodžio 18–20 dienomis šalies futbolo mylėtojai tradiciškai trauks į Panevėžį. Ten vyks 15-asis šventinis salės futbolo turnyras – „Kalėdos 2014“. Jubiliejinėse trijų dienų varžybose norą dalyvauti išreiškė 60 komandų. Viena jų – iš Latvijos.

 

Registraciją teko baigti anksčiau

„Planavome registraciją baigti antradienį, bet jau iki penktadienio sulaukėme 60-ies komandų noro varžytis. Priimti daugiau – tiesiog fiziškai neįmanoma“, – Futbolo.TV pasakojo vienas turnyro organizatorių Arūnas Balčiūnas.

Pirmosiomis varžybų dienomis vyks atrankinės rungtynės. Iš abiejų dienų į šeštadienį rengiamas finalines kovos pateks po keturias geriausias komandas. Poras lems burtai, turnyras vyks minuso sistema – pralaimėję baigs pasirodymą, o kiti žengs toliau.

Tiesa, apdovanoti bus visi. Komandai nugalėtojai atiteks didžiulė taurė, visos kitos ekipos gaus „Hummel“ kamuolius.

Turnyre bus renkami ir asmeniniais prizais apdovanoti geriausi atskirtų pozicijų žaidėjai – vartininkas, gynėjas ir puolėjas.

Sudėtyse – garsios pavardės

Į šeštadienį vyksiantį finalinį etapą pagal reitingą pateko septynios Lietuvos komandos – „Ąžuolas“, „SC Baltic“, „Mišrūnai“, „Nafta-dujos“, „Orfa“, „Aukštaitijos Akmenys“, „Rėkliai“. Prie jų prisijungs ir pirmąjį kartą varžybose dalyvausianti svečių iš užsienio ekipa – Latvijos „Compact.lv“.

Nugalėtojų vardus gins praėjusių metų čempionai, šiemet pasivadinę „Nafta-dujos“. Jos sudėtyje – puikiai žinomi šalies futbolininkai: Vitalijus Kavaliauskas, Aurimas Kučys, Povilas Lukšys, Tadas Markevičius, Mantas Savėnas, Giedrius Tomkevičius, Kazachstane rungtyniaujantis Arūnas Klimavičius.

Komandą „Kartu“ į pergales ves Donatas Petrauskas, Alfredas Skroblas, Norvegijoje žaidžiantys Karolis Jarmalavičius, Giedrius Kvedaras, Domantas Nebilevičius, Gytis Žilinskas.

„Vytauto“ garbę gins į geriausiųjų „SMScredit.lt A lygos“ futbolininkų trejetuką patekęs Ričardas Beniušis.

Organizatoriai išskiria ir „Baltijos“ bei „Mišrūnų“ komandas. Pirmosios sudėtis – ne ta, kuri šiuo metu pirmauja „Futsal A lygoje“. Šventinėse dalyvausiančios „Baltijos“ paraiškoje – Andrius Arlauskas, Žilvinas Banys, Paulius Janušauskas, Gajus Kulbis. „Mišrūnams“ atstovaus panevėžietiškas „Klaipėdos granito“ ketvertas – Edgaras Baranauskas, Aivaras Meškinis, Rytis Pilotas, Arnas Ribokas, Panevėžio „Ekrano“ vartininkas Lukas Žukauskas.

Mėgėjai varžysis su futbolo žvaigždėmis

Turnyre „Kalėdos 2014“ į šventinę kovą stos ne tik profesionalai, o ir mėgėjai. Tarp užsiregistravusiųjų – Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų komanda „Svajonė“. Jai bus galimybė varžytis su futbolo žvaigždėmis.

Į turnyrą ketina atvykti ir daugkartinės Lietuvos čempionės – Šiaulių „Gintros-Universiteto“ atstovės. Jos sužais parodomąsias rungtynes su Panevėžio merginų ekipa.

„Džiugina gausus komandų dalyvių skaičius, svečių iš Latvijos atvykimas. Smagu, kad yra tokių, kurie remia ir palaiko futbolą. Juk jis suvienija bendram tikslui, suburia visus bent prieš Kalėdas“, – kalbėjo A. Balčiūnas.

Turnyrą organizuoja Panevėžio miesto pietinė vietos bendruomenės taryba, Panevėžio apskrities futbolo federacija, Panevėžio futbolo akademija, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras.

Autorius – Giedrius Vaitkevičius (www.futbolo.tv)

Turnyro tvarkaraštis 

Turnyro nuostatai