Close

SC „Baltic-Flora ekspress” 33-iojo A. Kunčinos turnyro nugalėtoja

Panevėžyje baigėsi 33-ią kartą rengtas A. Kunčinos salės futbolo turnyras. Šiais metais atkaklios turnyro kovos PFA (Panevėžio futbolo akademijos) salėje vyko du gruodžio savaitgalius. Buvo sužaistos 21 rungtynės, virė futbolo aistros, sutraukusios didelį būrį futbolo entuziastų.

Dėl apdovanojimų varžėsi septynios Panevėžio komandos: FK “Komex”, PSSK “Atomas”, FK “Veteranai”, SC “Baltic-Flora express”, FK “Mišrūnai”, FK “PFA-98” ir FK “Orfa”. Jos sudarė vieną grupę ir rungtyniavo rato sistema. Nugalėtoja turėjo tapti komanda, surinkusi daugiausią taškų. Dviem komandoms surinkus po vienodai taškų, aukštesnę vietą lėmė geresnis pasirodymas tarpusavio dvikovoje. Kadangi šiame turnyre jokių apribojimų žaidėjams nebuvo taikoma, ekipoms atstovavo ir mėgėjai, ir kai kurie buvę profesionalūs futbolininkai. Pirmas turnyro savaitgalis gausiai susirinkusiems žiūrovams padovanojo neįtikėtiną intrigą. Po trijų turų net penkios komandos dalijosi 1-5 vietomis. Taigi, turnyro nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinę varžybų dieną. Jais tapo 6 pergales iškovojusi SC “Baltic-Flora express komanda. Tiek pat taškų surinko ir “Atomo” komanda, tačiau vienintelį pralaimėjimą ši komanda patyrė būtent – SC “Baltic-Flora exspress” komandai. Treti tapo “Orfos” komanda, ketvirti liko “Mišrūnai”, penkti – “PFA-98”, šešti – “Veteranai”, o sepinta – nė vienų rungtynių nelaimėjusi “Komex” komanda.Pasibaigus kovoms komandos prizininkės buvo apdovanotos atminimo medaliais, o pirmos vietos laimėtojai “SC “Baltic-Flora exspress” komandai buvo įteikta gražuolė taurė ir 200 eurų čekis “Hummel” prekėms įsigyti. Apdovanoti buvo ir geriausi turnyro bei kiekvienos komandos žaidėjai:

Geriausias viso turnyro žaidėjas: Mantas Gasiūnas (Atomas)

Geriausias turnyro puolėjas: Giedrius Kvedaras (Baltic-Flora ekspress)

Geriausias turnyro gynėjas: Modestas Marozovas (Komex)

Geriausias turnyro vartininkas: Irmantas Jankauskas (Orfa)

Geriausi komandų žaidėjai:

Matas Leščinskas (Atomas)

Vaidas Kavaliauskas (PFA-98)

Povilas Lukšys (Mišrūnai)

Danas Kuliešauskas (Orfa)

Linas Petkevičius (Baltic-Flora ekspress)

Tomas Sirevičius (Veteranai)

Karolis Apynis (Komex)

Varžybų organizatoriai liko patenkinti pasibaigusiu renginiu. “Kasmet šis turnyras į sales sukviečia miesto ir asperities futbolo komandas susirungti dėl nugalėtojo taurės vardo. Šie metai nebuvo išskirtiniai. Komandų lygis pakankamai aukštas, dėl kiekvieno taško ekipos kovėsi iki paskutinės sekundės. Tai kelia didelį ne tik žiūrovų susidomėjimą.Turnyrą organizavo Panevėžio apskrities futbolo federacija (PAFF), Panevėžio futbolo akademija (PFA).Už įsteigtus prizus dėkojame “Hummel”, Panevėžio futbolo akademijai, teisėjams, žiūrovams ir visoms turnyre dalyvavusioms komandoms. Dar neatslūgus aistroms po “A. Kunčinos” turnyro, jau kviečiame į dvi dienas vyksiantį futbolo turnyrą “Kalėdos 2016” .

 

I – vieta SC Baltic-Flora ekspress

II – vieta PSSK Atomas

 

III – vieta FK Orfa