Close

Šeštadienį finišavo kasmetinis 34-asis A.Kunčino salės futbolo turnyras.

Gruodžio 3 dieną finišavo kasmetinis 34-asis A.Kunčino salės futbolo turnyras. Šiais metais turnyre dalyvavo aštuonios komandos: „Baltic  –  Flora Express“, „FK Orfa“, PSSK „Atomas“, „FK 2000“, Joniškio SC-SANED, FK „Veteranai“, SK „STOP“ ir FK „Sportidus“. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose sužaidė po vieną tarpusavio susitikimą.

A pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „Baltic- Flora Express“, antrieji liko PSSK „Atomas“, B pogrupyje pirmąją vietą užėmė FK „Sportidus“, o antri liko „FK Orfa“. 3 ir 4 vietas grupėse užėmusios komandos taip pat buvo suskirstytos į poras, kuriose kovojo dėl 5-8 vietų. Sužaidus papildomas rungtynes komandos buvo suskirstytos į poras, kuriose aiškino galutines vietas turnyre. Dėl 7-8 vietų susitiko FK „Veteranai“ prieš SK „STOP“, „Veteranai“ įrodė savo pranašumą ir rezultatu 6:2 įveikė SK „STOP“. Dėl 5-6 vietų susitiko Joniškio SC-SANED prieš „FK 2000“ , šioje dvikovoje buvo stipresnį „FK 2000“, kurie 6:3 įveikė Joniškio SC-SANED.

Pirmajame pusfinalyje tarp „Baltic – Flora Express“ ir „FK Orfa“ ekipų vyko labai įtempta kova ir pasibaigus rungtynių laikui švieslentė rodė rezultatą – 5:5. Tai lėmė, kad komandoms viską išsiaiškinti teks baudinių serijoje. Kaip ir per pagrindinį laiką taip ir baudinių serijoje vyko įtempta kova, kol galiausiai bilietą į finalą rezultatu 8:7 iškovojo „FK Orfa“ ekipa.

Antrajame pusfinalyje tarp FK „Sportidus ir PSSK „Atomo“ komandos taip pat neapsiėjo be baudinių serijos. Pagrindinis rungtynių laikas kaip ir pirmajame pusfinalyje rodė rezultatą – 5:5. Baudinių serija praktiškai buvo identiška ir pergalę po baudinių serijos rezultatu 8:7 iškovojo PSSK „Atomas“.

Rungtynėse dėl trečios vietos, kuriose susitiko „Baltic –  Flora Express“ ir FK „Sportidus“  vyko ne tokia įtempta kova kokios buvo galima tikėtis, rezultatu 10:3 pergalę ir trečiąją vietą turnyre iškovojo „Baltic – Flora Express“, ketvirtieji liko FK „Sportidus“.

Didžiajame turnyro finale tarp PSSK „Atomo“ ir „FK Orfos“ taip pat buvo tikimasi įtemptos kovos, tačiau PSSK „Atomas“ nepaliko jokių vilčių savo varžovams juos įveikdami rezultatu 12:1 ir taip tapdami turnyro čempionais, „FK Orfai“ teko tenkintis antrąją vietą 34-ajame A.Kunčino salės futbolo turnyre.

Po turnyro buvo įteikti asmeniniai prizai geriausiems komandų žaidėjams. Aštuntą vietą užėmusios SK „STOP“ ekipos gretose geriausiu žaidėju buvo pripažintas – Darius Nemanis, septiną vietą užėmusių „Veteranų“ gretose – Andrius Grinkus, šešta vietą užėmusio Joniškio SC-SANED – Rapolas Rimkus, penktą vietą užėmusių „FK 2000“ – Matas Valickas, ketvirtą vietą užėmusio FK „Sportidus“ – Marius Bisigirskas, trečią vietą užėmusių „Baltic – Flora Express“ gretose – Karolis Kazokaitis, vicečempionų „FK Orfos“ gretose – Mantas Sirgėdas, o čempionų PSSK „Atomo“ komandoje geriausio žaidėjo titulas atiteko – Laurynui Glinskiui.