Close

Sezono uždaryme apdovanoti šio sezono geriausieji

Spalio 26-ąją vyko PAFF sezono uždarymo vakaras, kuriame buvo apdovanoti ne tik Panevėžio apskrities 8×8 futbolo pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai, bet ir „Hummel“ taurės nugalėtojai.

Nors jau PAFF 8×8 pirmenybės buvo pasibaigusios anksčiau, tačiau dėl vienodo taškų skaičiaus tarp dviejų pirmaujančių ekipų „Baltic –  Flora Express“ ir FK „Laikas – Orfa“ įvyko peržaidimas, kad paaiškėtu pirmenybių čempionai. Kaip ir dera lyderiaujančios ekipos parodė finalo vertas rungtynės, kuriose tik po įtemptos kovos sunkią pergalę šventė „Baltic – Flora Express“ rezultatu 3:2. Savaitę prieš šias rungtynes ta pati „Baltic – Flora Express“ užkirto FK „2000 – Ąžuolui“ visus kelius link medalių, kai po dramatiškos kovos juos palaužė tokiu pačiu rezultatu 3:2. Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo SK „Atomas“, kurie pasidabino trečiosios vietos medaliais. Penktoje pozicijoje sezona užbaigė FK „Fokusas“, šeštoje SK „STOP“, septintoje „Pirmoji Armada“, aštuntoje „Šaltinis“, o devintoje „Uliūnai“.

Sezono uždarymo vakare buvo apdovanoti ir sezono geriausieji. Simbolinę rinktinę sudarė: V.Birškis, D. Kulišauskas, M.Gasiūnas, M.Ligeika ir V.Bikinas. Rezultatyviausio žaidėjo titulas šiame sezone atiteko V.Bikinui. Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai. E.Kirstukas (Šaltinis), A.Sadula (Pirmoji Armada), T.Gutauskas (STOP), D.Keliačius (Fokusas), L.Bratkauskas (2000 – Ąžuolas), M.Zabarauskas (Atomas), D.Kulišauskas (Laikas – Orfa), D.Puljanauskas (Baltic – Flora Express). Geriausio teisėjo apdovanojimas atiteko – M.Pomeckiui.

Dar prieš prasidedant sezono apdovanojimas taip pat paaiškėjo ir „Hummel“ taurės nugalėtojai. Finale, kuriame susitiko „Baltic – Flora Express“ prieš SK „Atomą“. Po pirmojo kėlinio „Baltic – Flora Express“ buvo nepavydėtinoje situacijoje, nes atsilikinėjo rezultatu 0:3, bet jau ne kartą šio sezono pabaigoje „Baltic – Flora Express“ reikiamu laiku prabudo ir šventė įspūdingą pergalę rezultatu 5:3. Kiek netikėtai rezultatyviausiu sezono žaidėju tapo D.Nebilevičius, kuris finale įmušė keturis įvarčius, kurie ir leido jam iškovoti šį titulą.

Apdovanojimų vakaro metu taip pat buvo apdovanoti ir FK „Ekrano senjorai“, kurie tapo Lietuvos vicečempionais.