Close

„Susitikime penktadienį“ 3×3 futbolo turnyras

Birželio 30 dienos pavakarę Panevėžio futbolo akademija ir Panevėžio apskrities futbolo federacija ir Panevėžio miesto sporto skyrius centrinėje miesto aikštėje, prie J. Miltinio dramos teatro vykdė futbolo 3×3 turnyrą, kuriame varžėsi dešimt komandų.

Net dvi komandas subūrė Panevėžio futbolo akademijos merginos, taip pat turnyre varžėsi: FK „Ąžuolas“, FK „Fokusas“, FK „Šaltinis“, „Mes futbolo nežiūrim“, „Statybos-lažybos“, „Mažytės laikykitės“, FK „Sportidus“, FK „Golas“ ir FK „Ekrano senjorai“. Visos komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose sužaidė po vieną dešimties minučių kėlinį tarpusavyje. Pirmąsias dvi vietas grupėje užėmusios komandos, toliau tęsė kovą dėl prizinių vietų. A pogrupyje pirmąją vietą užėmė „Statybos-lažybos“, antri liko FK „Ekrano senjorai“, tuo tarpu B pogrupyje pirmąją vietą užėmė FK „Ąžuolas“, kurie grupėje nei karto nepralaimėjo, o antri liko FK „Šaltinis“.

Pirmoje pusfinalio dvikovoje susitiko „Statybos-lažybos“ prieš FK „Šaltinio“ komandą. Be didesnio vargo įtikinamą pergalę rezultatu – 5:2 iškovojo „Statybos-lažybos“, kurie ir pateko į turnyro finalą.

Antroje pusfinalio dvikovoje susitiko FK „Ekrano senjorai“ ir FK „Ąžuolas“. Šiose rungtynėse pamatėme daugiau įtampos ir lygios kovos, tačiau pergalę ir kelialapį į finalą rezultatu – 2:0 iškovojo FK „Ekrano senjorai“.

Rungtynėse dėl trečios vietos FK „Ąžuolas“ susitiko su „Šaltinio“ komandą. Nors ir „Šaltinis“ atsilikinėjo dviejų įvarčių persvara, tačiau žaidėjai nebuvo linkę pasiduoti ir rezultatą sugebėjo sušvelninti. Vis dėl to „Ąžuolas“ sugebėjo atstatyti dviejų įvarčių pranašumą. Nors „Šaltiniui“ prieš pat rungtynių pabaigą pavyko rezultatą dar kartą sušvelninti, tačiau tai jų neišgelbėjo ir trečiąją vietą iškovojo FK „Ąžuolas“.

Rungtynėse dėl pirmos vietos tarp FK „Ekrano senjorų“ ir „Statybos-lažybos“ vyko kur kas atkaklesnė kova. Beveik visas rungtynes rezultatas buvo lygus. Likus žaisti vos keletą minučių pradėjo kristi įvarčiai. Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas skelbė, jog šio turnyro čempionais tapo „Statybos-lažybos“, kurie sugebėjo įveikti FK „Ekrano senjorus“ rezultatu – 2:1.

Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti taure ir medaliais, prizininkės – antros ir trečios vietos medaliais. Kiekvienos dalyvavusios komandos geriausi žaidėjai buvo apdovanoti individualiais prizais.

Prizus įsteigė Panevėžio miesto savivaldybės sporto skyrius ir Panevėžio apskrities futbolo federacija.