Close

Sužaistas PAFF salės futbolo pirmenybių priešpaskutinis turas

Praėjusį savaitgalį PAFF salės pirmenybėse buvo sužaistas X-turas.

Pirmos X-turo rungtynės buvo tarp „SC Baltic“ ir „Orfa“ komandų. Abi komandos dėl prizinių vietų čempionate nebekovoja, tačiau galėjo pakilti aukščiau turnyrinėje lentelėje nei buvo iki šių rungtynių. Rungtynių pirmas kėlinys buvo labai atkaklus ir jis pasibaigė rezultatu 3:3. Antrame kėlinyje „Orfa“ įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 7:4.

Antrosios dienos rungtynės kėlė didžiausią intrigą, nes susitiko komandos kovojančios dėl čempionų titulo „Panevėžio balsas“ ir „Sportidus“. Nors šiose rungtynėse didžiąją dalį pirmavo „Panevėžio balsas“, tačiau pranašumas buvo nedidelis. Pačioje rungtynių pabaigoje „Sportidus“ pavyko sušvelninti rezultatą iki vieno įvarčio, deje like buvo tik kelios sekundės ir „Sportidus“ nebeužteko laiko išlyginti rezultato. Labai svarbias rungtynes laimėjo „Panevėžio balsas“ rezultatu 5:4.

Trečiose dienos rungtynėse susikovė „Uliūnai“ ir „Stop“. Šiose rungtynėse nors ir labai stengėsi „Uliūnai“ tačiau nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ir pralaimėjo „Stop“ komandai rezultatu 1:7.

Ketvirtosios turo rungtynės buvo žaidžiamos Rokiškyje kur susitiko vietos „Rokiškio FK“ ir „Aukštaitijos Akmenys“. Nors šios poros favoritas buvo panevėžiečiai, tačiau šeimininkai neketino dovanoti pergalės svečiams. Nuo pat rungtynių pradžios „Rokiškio FK“ rodė savo pranašumą ir nuolatos didino persvarą. Rungtynės pasibaigė netikėta „Rokiškio FK“ pergale rezultatu 9:5.

Penktosios ir paskutinės X-turo rungtynės buvo žaidžiamos tarp „Narjanta“ ir „Atomas“ komandų. Kas poros favoritas buvo neaišku, nes abi komandos lentelėje žengė greta, tačiau Kupiškio komandai turėjo padėti tai jog rungtynės vyko jų namuose. Atkakliose ir inirtingose rungtynėse, Atomo komanda išsigelbėjo paskutinę minutę pelnydami įvartį ir išsaugoję lygiasias. Rugtynės baigėsi rezultatu 6:6.

XI paskutinis turas bus žaidžiamas ateinantį sekmadienį kovo 29d. Visos rungtynės bus žaidžiamos KKSC salėje (Šermukšnių g.31) nuo 12val. Apdovanojimai ir čempionato uždarymas 17val.