Close

Tarpdarželinės futbolo varžybos

Balandžio 25 dieną Panevėžio futbolo akademijos salėje, esančioje Šermukšnių gatvėje, šurmuliavo aistros. Čia vyko tradicinis kasmetinis ikimokyklinio amžiaus vaikų futbolo turnyras, kuriame savo jėgas išbandė per šimtą dalyvių. Jau antrą dešimtmetį rengiamame turnyre iš viso dalyvavo  penkiolika kolektyvų: keturiolika  lopšelių-darželių iš Panevėžio miesto ir vienas – iš Velžio. Komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius. Trijuose pogrupiuose žaidė po keturias komandas, o viename – trys.

Vienu metu aikštėje kiekvienoje komandoje žaidė po penkis futbolininkus.Po du geriausiai pasirodžiusius kolektyvus iš kiekvieno pogrupio atkrintamųjų varžybų principu kovojo dėl nugalėtojų vardų. Kitos komandos varžėsi dėl žemesnių vietų. Geriausiai turnyre sekėsi lopšelio-darželio „Gintarėlis“ jauniesiems futbolininkams, kurie iškovojo pirmąją vietą. „Gintarėlio“ komandai atiteko turnyro nugalėtojų taurė. Visų turnyre rungtyniavusių  komandų žaidėjai buvo apdovanoti saldžiais prizais, kuriais pasirūpino Panevėžio kredito unija. Kiekvienai komandai buvo įteikta po „Hummel“ kamuolį, kiekvienam žaidėjui – po dalyvio diplomą.

Jauniesiems žaidėjams prizus įteikė Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus, miesto Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis ir Panevėžio kredito unijos administratorė Ramunė Šimaitytė. „Smagu vienoje vietoje matyti tiek vaikų, žaidžiančių futbolą, tiek daug jų teigiamų emocijų ir azarto. Ne taip svarbu tos užimtos vietos, nors dėl jų irgi vyko atkakli kova. Šio turnyro tikslas – smagiai pabendrauti ir kuo daugiau vaikų sudominti šia sporto šaka. Tokio amžiaus vaikai jau lanko treniruotes Futbolo akademijoje, o po tokių turnyrų dažniausiai norinčiųjų  treniruotis skaičius išauga. Mūsų miestas turi gilias ir gražias futbolo tradicijas. Norint jas išlaikyti, reikia nuo mažų dienų tam skirti dėmesį“, – po turnyro „Sekundei“ sakė Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas ir Futbolo akademijos direktorius Darius Butkus.

Informacija www.sekunde.lt